Newcastle | 2:3 | Liverpool |
|
||||||||
Bournemouth | 1:0 | Tottenham |
|
||||||||
Wolves | 1:0 | Fulham |
|
||||||||
West Ham | 3:0 | Southampton |
|
||||||||
Cardiff | 2:3 | Crystal Palace |
|
||||||||
Paris SG | 1:1 | OGC Nice |
|
||||||||
Stade Reims | 0:3 | Nîmes Olympique | |||||||||
G. Bordeaux | 0:1 | Angers SCO | |||||||||
Guingamp | 0:0 | SM Caen | |||||||||
Bayern Munich | 3:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
Werder Bremen | 2:2 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 2:2 | TSG Hoffenheim |
|
||||||||
Hertha BSC | 3:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 2:0 | 1.FC Nuremberg |
|
||||||||
Celta de Vigo | 2:0 | Barcelona |
|
||||||||
Alavés | 0:1 | Real Sociedad |
|
||||||||
Espanyol | 3:0 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Levante | 4:1 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Udinese Calcio | 0:0 | Inter |
|
||||||||
Chievo Verona | 0:4 | SPAL | |||||||||
Benfica | 5:1 | Portimonense | |||||||||
FC Porto | 4:0 | Desportivo Aves | |||||||||
Marítimo | 1:0 | SC Braga |
|
||||||||
Feirense | 4:4 | Chaves | |||||||||
Lens | 1:0 | Clermont Foot | |||||||||
Kasimpasa | 1:3 | Fenerbahce |
|
||||||||
Ankaragücü | 2:2 | C. Rizespor | |||||||||
Erzurumspor FK | 2:0 | Bursaspor | |||||||||
Akhmat Grozny | 1:1 | Zenit S-Pb | |||||||||
Ural | 0:1 | Spartak Moscow | |||||||||
Arsenal Tula | 2:0 | Loko Moscow | |||||||||
Cercle Brugge | 2:3 | Union SG | |||||||||
R Charleroi SC | 2:0 | Sint-Truiden | |||||||||
Beerschot V.A. | 3:2 | KVC Westerlo | |||||||||
KV Kortrijk | 2:1 | SK Beveren | |||||||||
KAS Eupen | 3:2 | KV Oostende | |||||||||
Shakhtar D. | 5:0 | PFK Lviv | |||||||||
Dynamo Kyiv | 1:1 | FK Oleksandriya | |||||||||
Zorya Lugansk | 0:1 | FK Mariupol | |||||||||
Aberdeen FC | 0:3 | Celtic | |||||||||
Heart of Midl. | 0:1 | Kilmarnock FC | |||||||||
CD Tenerife | 2:1 | UD Las Palmas | |||||||||
Alcorcón | 0:0 | CA Osasuna | |||||||||
Real Zaragoza | 0:1 | Dep. La Coruña | |||||||||
Gimnàstic | 0:1 | Extremadura | |||||||||
River Plate | 6:0 | Aldosivi | |||||||||
Atl. Tucumán | 2:0 | CA Talleres |
|
||||||||
CA Unión | 1:3 | Tigre | |||||||||
Montréal | 0:2 | New York City | |||||||||
New York | 3:2 | Los Angeles | |||||||||
Houston | 2:1 | Dallas | |||||||||
Orlando | 0:2 | Toronto | |||||||||
Colorado | 2:3 | Vancouver | |||||||||
Tiburones Rojos | 0:2 | América |
|
||||||||
Cittadella | 3:0 | Hellas Verona | |||||||||
Ascoli | 1:2 | Palermo | |||||||||
Cremonese | 0:0 | Brescia | |||||||||
Spezia Calcio | 2:0 | Crotone | |||||||||
Venezia | 2:2 | Pescara | |||||||||
VfL Bochum | 4:2 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
Heidenheim | 2:3 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Hamburger SV | 0:3 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Sparta Prague | 3:0 | Banik Ostrava | |||||||||
Slovan Liberec | 0:0 | Slavia Prague | |||||||||
FC Basel | 3:0 | FC Zürich |
|
||||||||
Grasshoppers | 0:1 | FC St. Gallen |
|
||||||||
Ferencváros | 2:1 | Újpest FC | |||||||||
Diósgyőr | 2:1 | Fehérvár | |||||||||
Debrecen | 1:3 | Kisvárda | |||||||||
MTK Budapest | 0:1 | Mezőkövesd | |||||||||
Puskás AFC | 2:2 | Honvéd | |||||||||
Haladás | 1:1 | Paksi FC | |||||||||
Hajduk Split | 3:2 | Inker | |||||||||
NK Istra | 0:7 | HNK Rijeka | |||||||||
Lech Poznan | 1:1 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Legia Warszawa | 0:1 | Piast Gliwice | |||||||||
Korona Kielce | 0:0 | Miedz Legnica | |||||||||
Varzim | 1:4 | Famalicão | |||||||||
Penafiel | 2:4 | Oliveirense | |||||||||
Cova Piedade | 2:0 | Coimbra | |||||||||
Sundowns | 0:0 | Wydad AC | |||||||||
TP Mazembe | 0:0 | Esperance | |||||||||
Atlético-GO | 1:1 | Coritiba FC |
|
||||||||
EC Vitória | 2:1 | Vila Nova FC | |||||||||
Londrina-PR | 1:0 | Brasil Pelotas | |||||||||
Figueirense FC | 2:2 | São Bento (SP) | |||||||||
Raków | 0:0 | GKS Tychy | |||||||||
GKS Jastrzebie | 0:2 | LKS Lodz | |||||||||
Nieciecza | 1:0 | Garbarnia | |||||||||
Odra Opole | 2:1 | Bytovia Bytow | |||||||||
FC Aarau | 3:0 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
FC Schaffhausen | 0:2 | Servette FC |
|
||||||||
FC Winterthur | 2:0 | FC Wil 1900 | |||||||||
FC Chiasso | 1:2 | FC Vaduz | |||||||||
River Plate | 0:2 | Peñarol | |||||||||
Boston River | 0:4 | Liverpool FC | |||||||||
Plaza Colonia | 0:1 | Rampla Jrs | |||||||||
Admira Wacker | 3:4 | Rapid Vienna |
|
||||||||
FC Wacker | 1:0 | TSV Hartberg |
|
||||||||
SV Mattersburg | 0:0 | SCR Altach |
|
||||||||
FCV Farul | 3:1 | Sepsi OSK | |||||||||
Gamba Osaka | 0:0 | FC Tokyo | |||||||||
H. C. Sapporo | 2:1 | Vissel Kobe | |||||||||
Shonan Bellmare | 1:1 | Nagoya Grampus | |||||||||
Matsumoto Yama. | 0:2 | Cerezo Osaka | |||||||||
Oita Trinita | 2:0 | Sagan Tosu | |||||||||
1.FC K'lautern | 4:0 | Unterhaching |
|
||||||||
Karlsruher SC | 2:1 | Sonnenhof-Gr. | |||||||||
SF Lotte | 0:1 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Hallescher FC | 1:2 | Pr. Münster |
|
||||||||
FSV Zwickau | 5:2 | 1860 Munich |
|
||||||||
Carl Zeiss Jena | 3:4 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Botev Plovdiv | 1:3 | Levski Sofia | |||||||||
Cherno More | 1:3 | CSKA-Sofia | |||||||||
Pohang Steelers | 2:1 | Ulsan HD | |||||||||
Seongnam FC | 0:0 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Jeju United | 2:0 | Gyeongnam FC | |||||||||
CD Mirandés | 2:1 | Real Sociedad B | |||||||||
Arenas Club | 1:3 | UD Logroñés | |||||||||
Real Unión | 2:0 | CD Vitoria | |||||||||
UP Langreo | 1:0 | Gimnástica | |||||||||
Central Córdoba | 0:0 | Platense | |||||||||
Ind. Rivadavia | 4:1 | Nueva Chicago | |||||||||
APOEL Nicosia | 3:0 | Apol. Limassol | |||||||||
AEL Limassol | 3:2 | Omonia Nikosia | |||||||||
AEK Larnaca | 1:1 | Nea Salamis | |||||||||
O'Higgins | 1:0 | U. Católica | |||||||||
U. Concepción | 1:2 | Curicó Unido | |||||||||
CD Santaní | 0:6 | Olimpia | |||||||||
Sirius | 2:4 | IFK Göteborg | |||||||||
AIK | 2:1 | AFC Eskilstuna | |||||||||
RM Castilla | 3:0 | Coruxo FC | |||||||||
CyD Leonesa | 4:0 | Depor Fabril | |||||||||
Unionistas CF | 1:1 | UD Sanse | |||||||||
Milan U19 | 1:1 | Empoli U19 | |||||||||
Napoli U19 | 3:0 | Sassuolo U19 | |||||||||
Chievo U19 | 1:2 | Inter U19 | |||||||||
CA Mannucci | 2:2 | Alianza Lima | |||||||||
Unión Comercio | 0:1 | Ayacucho FC | |||||||||
UTC | 2:2 | Dep. Municipal | |||||||||
FUS Rabat | 1:0 | FAR Rabat | |||||||||
Rapide Oued Zem | 3:3 | Raja Casablanca | |||||||||
Mouloudia | 1:1 | Hassania | |||||||||
Atl. Levante | 1:3 | Villarreal CF B | |||||||||
Hércules CF | 1:0 | UB Conquense | |||||||||
SD Ejea | 0:0 | UE Olot | |||||||||
Gwangju FC | 2:0 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Asan Mugunghwa | 1:1 | Ansan Greeners | |||||||||
Kagoshima Utd. | 2:1 | Kashiwa Reysol | |||||||||
Albirex Niigata | 2:0 | Reno. Yamaguchi | |||||||||
Omiya Ardija | 2:1 | Ehime FC | |||||||||
Widzew Lodz | 3:0 | Ruch Chorzow | |||||||||
Pogon Siedlce | 1:1 | Radomiak | |||||||||
Resovia Rzeszow | 0:2 | Olimpia Grudz. | |||||||||
Stalowa Wola | 1:2 | Znicz Pruszkow | |||||||||
Blekitni | 3:0 | Skra Czesto. | |||||||||
ROW Rybnik | 1:2 | Olimpia Elblag | |||||||||
Motherwell FC | 1:1 | St. Mirren | |||||||||
St. Johnstone | 1:1 | Livingston FC | |||||||||
Dundee FC | 0:1 | Hamilton Acad. | |||||||||
CD Macará | 3:0 | SD Aucas | |||||||||
CD Olmedo | 3:1 | CS Emelec | |||||||||
Royal Pari | 1:2 | Bolívar | |||||||||
Aurora | 3:1 | Always Ready | |||||||||
SH Port | 2:0 | GZ City | |||||||||
GuaZ FC | 0:1 | BJ Guoan | |||||||||
SD Taishan | 2:0 | HB FC | |||||||||
WH Yangtze | 1:1 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
B. Jerusalem | 2:3 | FC Ashdod | |||||||||
Hapoel Tel Aviv | 3:0 | Bnei Sakhnin | |||||||||
Hapoel Haifa | 0:3 | M. Petah Tikva | |||||||||
Kiryat Shmona | 0:0 | Hapoel Raanana | |||||||||
Javor-Matis | 1:1 | Radnicki 1923 | |||||||||
Hapoel Hadera | 1:2 | Maccabi Netanya | |||||||||
Dinamo Bryansk | 3:0 | Torpedo Moscow | |||||||||
Kvant Obninsk | 1:1 | Sokol Saratov | |||||||||
M. Lipetsk | 1:0 | Strogino Moscow | |||||||||
FK Kaluga | 5:0 | FK Ryazan | |||||||||
Zorkiy | 1:1 | Khimki 2 | |||||||||
Rotor 2 | 3:0 | Saturn | |||||||||
Novomoskovsk | 0:1 | Salyut Belgorod | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 4:1 | KMSK Deinze | |||||||||
FELDA United | 0:2 | Johor DT | |||||||||
Selangor FC | 1:1 | Melaka | |||||||||
Perak II | 2:2 | Terengganu FC | |||||||||
PJ City FC | 2:0 | Pahang | |||||||||
FC Annecy | 1:1 | AS Saint-Priest | |||||||||
FC Martigues | 4:0 | Pays de Grasse | |||||||||
OGC Nice B | 1:6 | Olymp. Lyon B | |||||||||
GOAL FC | 2:4 | Endoume | |||||||||
Monaco U21 | 2:4 | Fréjus-St-Raph. | |||||||||
Marseille B | 4:0 | CA Pontarlier | |||||||||
Hyères 83 | 0:1 | SC Toulon | |||||||||
Metropolitanos | 3:0 | Táchira | |||||||||
Dep. Anzoátegui | 2:1 | Atl. Venezuela | |||||||||
Navbahor | 3:1 | Sogdiana | |||||||||
FC Buxoro | 0:1 | Nasaf Qarshi | |||||||||
B. Dortmund II | 9:2 | SV Straelen | |||||||||
Viktoria Köln | 1:1 | SC Verl |
|
||||||||
RW Oberhausen | 1:1 | RW Essen |
|
||||||||
Alem. Aachen | 3:4 | M'gladbach II | |||||||||
SV Rödinghausen | 1:0 | 1.FC Kaan-M. | |||||||||
SC Wiedenbrück | 1:1 | TV Herkenrath | |||||||||
Mjällby AIF | 2:1 | Örgryte | |||||||||
Västerås SK | 1:2 | Varbergs BoIS | |||||||||
Liepaja | 0:0 | RFS | |||||||||
Spartaks | 4:3 | JFK Ventspils | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 3:2 | Dinamo Batumi | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 5:1 | Sioni Bolnisi | |||||||||
WIT Georgia | 2:3 | Rustavi | |||||||||
Neman Grodno | 0:0 | Torpedo Zhodino | |||||||||
Torpedo Minsk | 0:1 | Dnyapro Mogilev | |||||||||
Zrinjski Mostar | 1:1 | Radnik Bijelj. | |||||||||
Siroki Brijeg | 4:0 | Sloboda Tuzla | |||||||||
FK Krupa | 2:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
D. Calarasi | 1:0 | FC Dinamo | |||||||||
Morton | 1:0 | Dundee United | |||||||||
Falkirk | 3:2 | Ross County | |||||||||
Inverness CT | 1:0 | Dunfermline A. | |||||||||
Queen o. t. S. | 0:3 | Partick Thistle | |||||||||
Ayr United | 1:1 | Alloa Athletic | |||||||||
Germany U17 | 1:3 | Italy U17 | |||||||||
Hungary U17 | 1:0 | Portugal U17 | |||||||||
Spain U17 | 3:0 | Austria U17 | |||||||||
Iceland U17 | 3:2 | Russia U17 | |||||||||
Memphis 901 | 2:2 | Legion FC | |||||||||
Loudoun United | 3:3 | Union II | |||||||||
Real Monarchs | 2:4 | Fresno | |||||||||
PERSIB | 3:2 | Borneo FC |
|
||||||||
Mvd City Torque | 2:0 | Albion FC | |||||||||
Bella Vista | 0:3 | Maldonado | |||||||||
Tacuarembó | 2:2 | CA Atenas | |||||||||
Cerrito | 0:1 | Villa Teresa | |||||||||
Rabotnicki | 0:1 | Shkendija | |||||||||
FC Shkupi | 2:2 | Vardar | |||||||||
Sileks | 3:0 | Brera Strumica | |||||||||
Belasica | 3:1 | Makedonija | |||||||||
Renova | 9:1 | Pobeda Prilep | |||||||||
Loko Sofia | 0:2 | Pirin | |||||||||
Montana | 3:1 | Strumska Slava | |||||||||
C. Balchik | 2:2 | Litex Lovech | |||||||||
Ludogorets II | 4:0 | Kariana Erden | |||||||||
Podbrezova | 0:1 | FC ViOn | |||||||||
FK Senica | 2:0 | Spartak Trnava | |||||||||
AS Trencin | 1:4 | FC Nitra | |||||||||
Pardubice | 3:1 | 1.SC Znojmo | |||||||||
Banik Sokolov | 0:2 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Chrudim | 1:2 | Trinec | |||||||||
Aalesund | 3:1 | Sogndal | |||||||||
Magallanes | 0:3 | Rangers Talca | |||||||||
San Felipe | 2:3 | Deportes Temuco | |||||||||
Santa Cruz | 1:3 | La Serena | |||||||||
AC Barnechea | 0:0 | S. Morning | |||||||||
Wanderers | 2:1 | Melipilla | |||||||||
NK Aluminij | 0:3 | NK Domzale | |||||||||
Mjøndalen | 1:0 | Stabæk | |||||||||
DPMM FC | 2:0 | LC Sailors | |||||||||
NK Varazdin | 4:0 | Medjimurje | |||||||||
NK Dugopolje | 1:1 | NK Sesvete | |||||||||
NK Osijek II | 0:0 | NK Solin | |||||||||
NK Lucko | 2:3 | Bijelo Brdo | |||||||||
XJ T. Leopard | 3:4 | CC Yatai | |||||||||
MZ Hakka | 0:1 | GD Sou. Tigers | |||||||||
CZ Mighty Lions | 2:1 | Liaoning FC | |||||||||
SH Shenxin | 0:3 | NT Zhiyun | |||||||||
HLJ Ice City | 0:0 | IM Zhongyou | |||||||||
SC Longfor | 1:2 | QD FC | |||||||||
BJ BSU | 3:0 | SX Chang'an At. | |||||||||
Benfica U23 | 4:3 | Estoril U23 | |||||||||
Braga U23 | 1:2 AET | Rio Ave U23 | |||||||||
Marítimo U23 | 2:3 | Aves U23 | |||||||||
Vitória FC U23 | 1:3 | Sporting CP U23 | |||||||||
Sanluqueño | 0:3 | Recr. Huelva | |||||||||
Recre Granada | 3:2 | R. B. Linense | |||||||||
A. Malagueño | 1:0 | Real Murcia | |||||||||
Petrocub | 1:0 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Codru | 2:5 | Dinamo-Auto | |||||||||
A. Lustenau | 2:0 | Vorwärts Steyr | |||||||||
Wiener Neustadt | 1:0 | SKU Amstetten | |||||||||
Flamurtari FC | 0:3 | FK Partizani | |||||||||
KF Tirana | 1:0 | KF Skënderbeu | |||||||||
KF Laçi | 1:1 | KS Kastrioti | |||||||||
KF Teuta | 0:0 | FC Luftëtari | |||||||||
FC Kamza | 0:3 | FK Kukësi | |||||||||
Fredrikstad | 5:3 | Arendal | |||||||||
Egersund | 3:0 | Nardo FK | |||||||||
Stjørdals-Blink | 1:1 | Brattvåg | |||||||||
Chernomorets N. | 2:0 | Biolog | |||||||||
Volgar | 2:0 | Druzhba Maikop | |||||||||
Din. Stavropol | 2:1 | Kuban | |||||||||
Spartak Nalchik | 0:0 | Chaika Pes. | |||||||||
Angusht Nazran | 0:1 | SKA Rostov | |||||||||
V. Ponedelnik | 0:3 | Legion | |||||||||
Istanbulspor | 1:0 | Karabükspor | |||||||||
Elazigspor | 3:3 | Ümraniyespor | |||||||||
Afyonspor | 0:0 | Ankaraspor | |||||||||
Altay SK | 2:1 | Eskisehirspor | |||||||||
Apollon Smyrnis | 0:3 | PAS Lamia | |||||||||
FC Drita | 1:1 | FC Prishtina | |||||||||
KF Drenica | 0:1 | Feronikeli 74 | |||||||||
Gandzasar | 2:1 | Ararat-Armenia | |||||||||
Lori Vanadzor | 1:3 | FC Urartu | |||||||||
Valletta | 6:4 on pens | Hibernians FC | |||||||||
Sligo Rovers | 2:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
Cavalry FC | 2:1 | York United | |||||||||
HFX Wanderers | 2:1 | Forge FC | |||||||||
Panjshir | 1:5 | Istiqlol | |||||||||
FK Istaravshan | 1:2 | ZSKA Dushanbe | |||||||||
Vakhsh | 2:2 | FC Regar-TadAZ | |||||||||
FK Khujand | 2:1 | Kuktosh | |||||||||
FC Versailles | 3:2 | Paris 13 Atl. | |||||||||
Blanc-Mesnil SF | 2:2 | Paris FC B | |||||||||
Racing CFF | 0:1 | CO Les Ulis | |||||||||
Podrinje | 0:1 | B. Banja Luka | |||||||||
Kozara Gradiska | 2:1 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Sutjeska Foca | 4:0 | Mrkonjic | |||||||||
Drina Zvornik | 3:1 | Slavija S. | |||||||||
Rudar Prijedor | 0:1 | OFK Sloga | |||||||||
FK Alfa Modriča | 1:0 | Tekstilac | |||||||||
Montrose | 1:1 | Raith Rovers | |||||||||
Arbroath | 1:1 | Dumbarton | |||||||||
Stranraer | 1:4 | Airdrieonians | |||||||||
East Fife | 2:3 | Forfar Athletic | |||||||||
Brechin City | 1:1 | Stenhousemuir | |||||||||
MFK Vyskov | 2:0 | Dolni Benesov | |||||||||
Zlinsko | 3:3 | HS Kromeriz | |||||||||
Lisen | 2:0 | Jiskra Rymarov | |||||||||
Val. Mezirici | 0:4 | Uhersky Brod | |||||||||
Hulin | 0:1 | Frydek-Mistek | |||||||||
Hlucin | 1:3 | Unicov | |||||||||
Hodonin | 3:2 | Vrchovina NMnM | |||||||||
NK Bravo | 5:1 | NK Dekani | |||||||||
NK Fuzinar | 0:2 | NK Radomlje | |||||||||
NK Rogaska | 0:4 | NK Nafta 1903 | |||||||||
ND Bilje | 1:2 | NK Krka | |||||||||
Drava Ptuj | 1:0 | Beltinci | |||||||||
NK Brezice 1919 | 3:1 | ND Ilirija | |||||||||
NK Ankaran | 0:0 | NK Brda | |||||||||
Grazer AK 1902 | 5:1 | SC Weiz | |||||||||
Wolfsberg II | 4:1 | Allerheiligen | |||||||||
FC Osaka | 0:1 | Nara Club | |||||||||
Honda FC | 3:0 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Sony Sendai | 2:1 | ReinMeer Aomori | |||||||||
Gaflenz | 3:1 | SV Stripfing | |||||||||
Scheiblingkir. | 2:1 | SC Retz | |||||||||
Spratzern | 1:0 | St. Peter/Au | |||||||||
Nagano Parceiro | 2:0 | SC Sagamihara | |||||||||
Iwate Grulla M. | 2:1 | Yokohama SCC | |||||||||
Lipt. Mikulas | 1:3 | Skalica | |||||||||
STK Samorin | 2:2 | Komarno | |||||||||
Bardejov | 3:1 | Tatran Presov | |||||||||
Inter Bratislava | 1:1 | MSK Zilina B | |||||||||
Super Nova | 1:0 | Auda | |||||||||
Tukums | 4:1 | Bebri | |||||||||
Rezeknes FA | 5:0 | Grobina | |||||||||
FK Smiltene | 3:3 | JDFS Alberts | |||||||||
Balvi | 2:1 | New Project | |||||||||
Dolgoprudnyi | 3:0 | Leningradets | |||||||||
Veles Moscow | 1:1 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Bohemians B | 1:0 | Olomouc B | |||||||||
FC Augsburg II | 4:1 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
W. Burghausen | 2:0 | Nuremberg II | |||||||||
Gr. Fürth II | 1:1 | VfB Eichstätt | |||||||||
1860 Rosenheim | 3:4 | FV Illertissen | |||||||||
Aschaffenburg | 1:1 | VfR Garching | |||||||||
QD Hainiu | 0:0 | ZB Cuju | |||||||||
LN Tieren | 2:1 | QD Red Lions | |||||||||
TZ Yuanda | 4:3 | BJ IT | |||||||||
YC Helanshan | 3:2 | YB Beiguo | |||||||||
IM Caoshangfei | 1:0 | BD Yingli ETS | |||||||||
JL Baijia | 2:1 | SX Longjin | |||||||||
DL Chanjoy | 3:1 | XA Wolves | |||||||||
Hoi King | 1:1 | Kitchee | |||||||||
R&F HK | 1:2 | Tai Po | |||||||||
Southern | 3:1 | Orion | |||||||||
USM Bel Abbès | 1:0 | JS Saoura | |||||||||
Schalke 04 II | 2:0 | FC Gütersloh | |||||||||
Portici | 2:1 | Turris | |||||||||
B. Podgorica | 0:0 | Zeta Golubovac | |||||||||
Rudar Pljevlja | 3:1 | Mornar Bar | |||||||||
FK Iskra | 1:1 | Sutjeska Niksic | |||||||||
OFK Petrovac | 0:0 | FK Lovcen | |||||||||
OFK Titograd | 2:2 | OFK Grbalj | |||||||||
NK Novi Travnik | 0:2 | Velez Mostar | |||||||||
Igman Konjic | 3:0 | TOSK Tesanj | |||||||||
FK Gorazde | 6:1 | J. Bihac | |||||||||
HNK Orasje | 3:1 | FK Rudar Kakanj | |||||||||
NK Jajce | 0:0 | Br. Gracanica | |||||||||
Zvijezda G. | 6:0 | Bosna Visoko | |||||||||
Cheonan City | 0:1 | Gangneung Cit. | |||||||||
FC Mokpo | 0:1 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Busan Trans. C. | 3:0 | Daejeon Korail | |||||||||
SKF Sered | 2:2 | Michalovce | |||||||||
Hannover 96 II | 1:1 | Wolfsburg II | |||||||||
SC Weiche 08 | 2:0 | Drochtersen/A. | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 3:1 | TSV Havelse | |||||||||
Queen's Park | 0:2 | Peterhead | |||||||||
Cowdenbeath | 2:1 | Clyde FC | |||||||||
Albion Rovers | 0:2 | Annan Athletic | |||||||||
Stirling Albion | 0:0 | Edinburgh City | |||||||||
Elgin City | 2:0 | Berwick Rangers | |||||||||
Alay Osh | 1:0 | Abdysh-Ata Kant | |||||||||
Kyrgyzaltyn | 1:3 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
FC Dieppe | 0:3 | FC Rouen 1899 | |||||||||
QRM B | 2:4 | ESM Gonfreville | |||||||||
Avranches B | 0:3 | Évreux FC 27 | |||||||||
US Alençon | 1:0 | AS Cherbourg | |||||||||
AL Déville M. | 3:1 | ASPTT Caen | |||||||||
Pacy Ménilles | 1:1 | Bayeux FC | |||||||||
HK Kópavogs | 2:2 | Breidablik | |||||||||
Luzern U21 | 3:0 | GC Zürich U21 | |||||||||
FC Schötz | 1:0 | FC Biel-Bienne | |||||||||
FC Black Stars | 5:1 | SC Zofingen | |||||||||
FC Solothurn | 0:2 | FC Langenthal | |||||||||
Zug 94 | 2:5 | SC Buochs | |||||||||
SC Goldau | 4:3 | BSC Old Boys | |||||||||
FC Baden 1897 | 6:0 | FC Tuggen | |||||||||
SV Höngg | 0:2 | FC Gossau | |||||||||
United Zürich | 2:5 | Eschen/Mauren | |||||||||
Red Star ZH | 1:5 | FC Wettswil | |||||||||
FC Thalwil | 1:2 | FC Mendrisio | |||||||||
SV Lochau | 1:3 | SW Bregenz | |||||||||
Admira Dornbirn | 1:4 | Röthis | |||||||||
Fussach | 4:0 | Feldkirch | |||||||||
FC Dornbirn | 2:1 | Reichenau | |||||||||
Saalfelden | 2:1 | St. Johann | |||||||||
BK Frem | 0:2 | Hilleröd F | |||||||||
Vejgaard B | 1:2 | Skovshoved | |||||||||
Dalum IF | 3:2 | Kjellerup IF | |||||||||
FC Sydvest | 0:4 | Tarup-Paarup IF | |||||||||
Odder IGF | 4:1 | Avarta | |||||||||
Venezia U19 | 0:2 | Lecce U19 | |||||||||
Lazio U19 | 1:0 | Verona U19 | |||||||||
SPAL U19 | 1:1 | Benevento U19 | |||||||||
Zugdidi | 1:4 | FC Telavi | |||||||||
FC Gagra | 0:0 | Tskhinvali | |||||||||
Shukura | 1:0 | FC Samtredia | |||||||||
Paide | 2:0 | Maardu LM | |||||||||
JK Trans Narva | 0:1 | JK Viljandi | |||||||||
UE Engordany | 0:1 | FC Santa Coloma | |||||||||
Kolding IF | 5:0 | Brönshöj BK | |||||||||
Skive IK | 1:0 | B.93 | |||||||||
Hellerup IK | 2:2 | Aarhus Fremad | |||||||||
Brabrand IF | 3:2 | Middelfart | |||||||||
Vanlöse IF | 0:2 | Jammerbugt FC | |||||||||
G. Bordeaux B | 0:0 | Saint-Étienne B | |||||||||
Trélissac FC | 1:2 | Les Herbiers VF | |||||||||
Nîmes B | 2:1 | US Colomiers | |||||||||
Ekenäs IF | 1:1 | TPS | |||||||||
FF Jaro | 3:0 | MYPA | |||||||||
TPV | 0:0 | MuSa | |||||||||
Chemnitzer FC | 1:1 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
G. Halberstadt | 1:1 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
VfB Auerbach | 4:0 | Bischofswerda | |||||||||
Bruno's Magpies | 1:1 | Manchester 62 | |||||||||
Orlando City B | 0:0 | Red Wolves | |||||||||
FC Sarnen | 0:1 | FC Lugano II | |||||||||
FC Paradiso | 2:0 | Perlen-Buchr. | |||||||||
AS Novazzano | 3:1 | Kickers Luzern | |||||||||
Yangon United | 1:1 | Mahar United | |||||||||
Hantharwady Utd | 2:1 | Dagon Star Utd. | |||||||||
GFA FC | 2:0 | Magwe FC | |||||||||
FC Jazz | 0:4 | IF Gnistan | |||||||||
Käpylän Pallo | 0:1 | P-Iirot | |||||||||
Espoon PS | 2:1 | Tampere United | |||||||||
KaaPo | 0:0 | FC Honka II | |||||||||
Crusaders | 3:0 | Ballinamallard | |||||||||
Servette U21 | 1:0 | FC Saint-Prex | |||||||||
Signal FC | 4:2 | Urania Genève | |||||||||
Dardania LS | 1:4 | FC Sierre | |||||||||
FC Monthey | 6:0 | Olymp. Genève | |||||||||
Vevey-Sports | 1:1 | Etoile Carouge | |||||||||
BSC YB U21 | 0:1 | Meyrin FC | |||||||||
FC Bulle | 4:0 | FC Fribourg | |||||||||
FC Thun U21 | 2:2 | Azzurri LS | |||||||||
Lausanne II | 4:1 | Martigny-Sports | |||||||||
CS Chênois | 2:0 | FC Naters | |||||||||
Stade Reims B | 2:3 | LOSC Lille B | |||||||||
US Créteil-L | 3:1 | RC Lens B | |||||||||
FC Fleury 91 | 2:2 | FR Haguenau | |||||||||
FC Flora U21 | 0:0 | Pärnu Vaprus | |||||||||
FCI Levadia U21 | 1:1 | Kalev U21 | |||||||||
JK Tammeka U21 | 1:0 | FC Elva | |||||||||
Budoni | 3:2 | Flaminia | |||||||||
Oguzhanspor | 1:2 AET | Somaspor | |||||||||
1877 Alemdag | 0:1 | Modafen | |||||||||
Thór | 3:1 | Afturelding | |||||||||
Leiknir | 4:1 | Magni | |||||||||
Young Elephants | 0:0 | Master 7 | |||||||||
Lao Army FC | 2:3 | Lao Police Club | |||||||||
KÍ II | 1:3 | 07 Vestur | |||||||||
B68 Toftir | 2:2 | Víkingur II | |||||||||
EB/S II | 0:5 | NSÍ II | |||||||||
Skála IF II | 1:1 | HB Tórshavn II | |||||||||
B71 Sandoy | 2:2 | B36 II | |||||||||
Liverpool U18 | 1:0 | Boro U18 | |||||||||
Europa FC | 5:0 | Lynx FC | |||||||||
Mons Calpe | 5:2 | Gibraltar Utd. | |||||||||
Leobendorf | 1:1 | Rapid Wien II | |||||||||
FC Stadlau | 3:2 | St. Pölten Jun. | |||||||||
Aalborg BK U19 | 2:0 | Copenhagen U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 3:4 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 3:0 | Odense BK U19 | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 0:3 | Midtjylland U19 | |||||||||
HKFC | 2:2 | Leaper | |||||||||
C'Chartres | 3:1 | FC Nantes B | |||||||||
Lorient B | 3:1 | Le Havre B | |||||||||
US Granville | 2:1 | Stade Briochin | |||||||||
Borgo | 5:1 | US Saint-Malo | |||||||||
CMS Oissel | 0:1 | AS Furiani | |||||||||
TSV Pansdorf | 1:5 | Phönix Lübeck | |||||||||
FC Dornbreite | 1:3 | GW Siebenbäumen | |||||||||
TSV Travemünde | 1:1 | TuS Hartenholm | |||||||||
Nomme United | 1:3 | Kalju FC U21 | |||||||||
DJK Vilzing | 1:0 | TuS Holzkirchen | |||||||||
FC Unterföhring | 2:4 | Schwaben Augsb. | |||||||||
SV Pullach | 1:0 | Schwabmünchen | |||||||||
FC Ismaning | 0:3 | TSV Rain/Lech | |||||||||
1865 Dachau | 0:1 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
Dinan Léhon | 2:3 | Rennes B | |||||||||
Fougères | 1:2 | EA Guingamp B | |||||||||
Brest B | 0:0 | Stade Pontivyen | |||||||||
Sammaurese | 2:1 | Campobasso | |||||||||
PAS U19 | 1:6 | PAOK U19 | |||||||||
Levadiakos U19 | 0:3 | AEK Athens U19 | |||||||||
Aris U19 | 1:1 | AO Xanthi U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 3:1 | Panionios U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 0:4 | Čukarički U19 | |||||||||
Trayal U19 | 3:1 | Vojvodina U19 | |||||||||
Rad U19 | 1:1 | Internacional | |||||||||
Dunkerque B | 1:0 | US Tourcoing | |||||||||
FC Chambly B | 2:1 | Amiens SC B | |||||||||
Le Touquet ACF | 0:0 | Saint-Quentin | |||||||||
Polonia Sroda | 2:0 | Pogon II | |||||||||
B. Koszalin | 0:2 | Kotwica | |||||||||
KKS Kalisz | 0:0 | Górnik Konin | |||||||||
Wierzyca Pelplin | 0:1 | Sokol Kleczew | |||||||||
Mieszko Gniezno | 3:0 | Wda Swiecie | |||||||||
Gwardia Koszalin | 0:2 | Jarota Jarocin | |||||||||
TuS Koblenz | 3:0 | VfB Dillingen | |||||||||
Schott Mainz | 2:2 | RW Koblenz | |||||||||
FSV Jägersburg | 1:1 | K'lautern II | |||||||||
FV Diefflen | 2:0 | A. Ludwigshafen | |||||||||
Mechtersheim | 2:2 | SV Röchling | |||||||||
Idar-Oberstein | 0:1 | Hassia Bingen | |||||||||
Reipas Lahti | 3:1 | JäPS | |||||||||
JIPPO | 0:0 | VJS Vantaa | |||||||||
KJP Kouvola | 0:4 | PEPO | |||||||||
HJK Klubi 04 | 6:1 | FC Viikingit | |||||||||
CSKA Moscow II | 0:1 | Dynamo M II | |||||||||
KS Samara II | 0:1 | Ufa II | |||||||||
Fiorentino | 0:1 | Tre Fiori | |||||||||
Red Star U17 | 3:1 | OFK Beograd U17 | |||||||||
Rad U17 | 2:1 | Zemun U17 | |||||||||
Dijon FCO B | 0:1 | AJ Auxerre B | |||||||||
Racing Besançon | 1:2 | FC Sochaux B | |||||||||
Sirius U19 | 5:2 | Assyriska U19 | |||||||||
AIK U19 | 4:1 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
Djurgården U19 | 1:0 | Hammarby U19 | |||||||||
Clermont B | 0:2 | Chamalières | |||||||||
FC Coburg | 1:3 | Eintr. Bamberg | |||||||||
SpVgg Selbitz | 1:2 | SC 04 Schwabach | |||||||||
SV Memmelsdorf | 2:4 | Neudrossenfeld | |||||||||
TSV Buch | 4:1 | Quelle Fürth | |||||||||
SV Friesen | 1:4 | 1.SC Feucht | |||||||||
Barbados U17 | 1:6 | USA U17 | |||||||||
Panama U17 | 3:1 | Suriname U17 | |||||||||
Curaçao U17 | 0:3 | Costa Rica U17 | |||||||||
Canada U17 | 4:2 | Guatemala U17 | |||||||||
SJK II | 4:0 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
Vaasa IFK | 3:1 | FC Vaajakoski | |||||||||
KuFu-98 | 2:0 | RoPS II | |||||||||
Lafnitz II | 7:0 | Wildon | |||||||||
Solihull Moors | 0:1 | Fylde | |||||||||
R. Strasbourg B | 1:1 | FCA Troyes | |||||||||
AS Nancy B | 0:2 | FC Mulhouse | |||||||||
Troyes B | 6:0 | Sarreguemines | |||||||||
SV Ried II | 1:1 | SC Marchtrenk | |||||||||
ASKÖ Oedt | 6:0 | SV Grieskirchen | |||||||||
Weißkirchen | 2:1 | Micheldorf | |||||||||
Union Perg | 1:2 | SPG Pregarten | |||||||||
Gwarek T.G. | 1:2 | Gornik II | |||||||||
L. Dzierzoniow | 2:1 | Warta Gorzow | |||||||||
Stal Brzeg | 5:1 | Pniowek P. | |||||||||
M. Legnica II | 0:1 | MKS Kluczbork | |||||||||
Toulouse B | 5:0 | Tarbes Pyrénées | |||||||||
Stumbras | 0:3 | Riteriai | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 1:0 | AKA Tirol U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 0:2 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
PK-35 | 4:0 | KoiPS | |||||||||
Le Havre U19 | 1:2 | Paris FC U19 | |||||||||
Loko Vltavin | 1:3 | Slovan Velvary | |||||||||
Pisek | 1:2 | Stechovice | |||||||||
Vysehrad | 7:1 | Sokol Brozany | |||||||||
Olympia | 1:0 on pens | Dobrovice | |||||||||
Litomericko | 1:0 on pens | Prevysov | |||||||||
D. Dresden U19 | 0:2 | Hannover 96 U19 | |||||||||
US Terre Sainte | 1:0 | FC Portalban | |||||||||
FC Farvagny | 0:0 | FC Echichens | |||||||||
FC Colombier | 1:1 | FC Ueberstorf | |||||||||
SC Düdingen | 7:0 | FC Thierrens | |||||||||
Criac. Shinjuku | 3:1 | Esperanza SC | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 1:0 | Toho Titanium | |||||||||
Achilles Veen | 2:2 | Den Bosch U21 | |||||||||
VV Capelle | 4:2 | SV Nootdorp | |||||||||
Jodan Boys | 1:1 | SC Feyenoord | |||||||||
Spijkenisse | 2:2 | Ter Leede | |||||||||
AVV Swift | 1:1 | Gravenzande | |||||||||
Zwaluwen | 4:0 | Smitshoek | |||||||||
XerxesDZB | 0:2 | RKAV Volendam | |||||||||
S-Pulse U18 | 0:0 | Antlers U18 | |||||||||
Czarni Polaniec | 0:3 | NKP Podhale | |||||||||
Podlasie B.P. | 3:0 | Wislanie J. | |||||||||
Spartakus Daleszyce | 4:0 | Orleta R.P. | |||||||||
Sola Oswiecim | 2:1 | Avia Swidnik | |||||||||
B68 Toftir II | 2:5 | FC Hoyvík | |||||||||
AB Argir II | 5:0 | FC Suduroy | |||||||||
07 Vestur II | 5:0 | EB/Streymur III | |||||||||
Undrid FF | 0:1 | NSÍ III | |||||||||
Hig. Fukuoka HS | 0:1 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Vissel U18 | 0:2 | Gamba U18 | |||||||||
Kumamoto Ozu HS | 2:1 | Grampus U18 | |||||||||
Bendel Ins. | 0:0 | Niger Tornadoes | |||||||||
Kanemi Warriors | 2:2 | Go Round FC | |||||||||
Illertissen II | 4:2 | Wolfratshausen | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 2:1 | FC Gundelfingen | |||||||||
SC Olching | 1:1 | C. Aystetten | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 2:1 | FC Kempten | |||||||||
Garmisch | 2:3 | SV Mering | |||||||||
Oberweikertsh. | 1:2 | SC Ichenhausen | |||||||||
FC Lerchenfeld | 2:2 | SV Muttenz | |||||||||
SC Dornach | 2:5 | FC Konolfingen | |||||||||
Florø SK | 1:0 | Asker | |||||||||
Fram | 3:1 | Sotra | |||||||||
Pallokerho | 3:2 | RiPS | |||||||||
Hyvinkään PS | 3:3 | JäPS II | |||||||||
Tsukuba FC | 0:0 | Tochigi City | |||||||||
Tokyo 23 | 1:2 | Tokyo United | |||||||||
Toin Univ. FC | 1:0 | Briobe. Urayasu | |||||||||
Jagiellonia U19 | 2:0 | Lubin U19 | |||||||||
Elana U19 | 1:5 | Cracovia U19 | |||||||||
Slask U19 | 2:0 | Gornik U19 | |||||||||
Wisla U19 | 0:3 | Korona U19 | |||||||||
Pogon U19 | 0:1 | Ruch U19 | |||||||||
KSV Baunatal | 3:1 | Hünfelder SV | |||||||||
FC Gießen | 2:1 | FSC Lohfelden | |||||||||
Bayern Alzenau | 4:1 | FC Eddersheim | |||||||||
Vikt. Griesheim | 5:4 | Neu-Isenburg | |||||||||
RW Hadamar | 2:1 | Buch. Flieden | |||||||||
Akita Cambiare | 0:5 | ReinMeer Aomori | |||||||||
FC Moosinning | 1:1 | Pfarrkirchen | |||||||||
E. Karlsfeld | 0:5 | SB Traunstein | |||||||||
TSV Neuried | 2:4 | SE Freising | |||||||||
FC Töging | 4:2 | Simbach | |||||||||
ASV Dachau | 2:1 | TSV Kastl | |||||||||
TSV Bogen | 1:2 | TSV Grünwald | |||||||||
Erzurum FK U21 | 2:3 | Bursaspor U21 | |||||||||
Ankaragücü U21 | 2:1 | C. Rizespor U21 | |||||||||
Kasimpasa U21 | 2:2 | Fenerbahce U21 | |||||||||
St. Pölten U16 | 2:2 | AKA LASK U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 2:1 | AKA WAC U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 2:3 | AKA Tirol U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 0:2 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
USA U15 | 2:1 | Norway U15 | |||||||||
Slowenien U15 | 1:1 | Portugal U15 | |||||||||
Türkiye U15 | 3:0 | England U15 | |||||||||
Russia U15 | 5:7 on pens | Italy U15 | |||||||||
Czechia U15 | 2:3 | Austria U15 | |||||||||
St. Gallen U17 | 1:3 | Luzern U17 | |||||||||
FC Zürich U17 | 2:1 | St. Gallen U18 | |||||||||
BSC YB U17 | 2:2 | BEJUNE U17 | |||||||||
FC Vaduz U18 | 1:1 | FC Basel U17 | |||||||||
Lausanne U17 | 1:2 | Grasshopper U17 | |||||||||
TuS Dassendorf | 1:0 | Barmbek-U. | |||||||||
FC Espoo U19 | 2:2 | SJK U19 | |||||||||
Lichtenberg 47 | 1:0 | SC Staaken | |||||||||
Brandenburg. SC | 6:0 | FC Strausberg | |||||||||
SV Bavenstedt | 2:0 | Bad Pyrmont | |||||||||
TSV Burgdorf | 1:2 | HSC/BW Tündern | |||||||||
FC Grimma | 2:1 | K. Markkleeberg | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 1:3 | Rapid Chemnitz | |||||||||
Pirna-Copitz | 3:2 | Radebeuler BC | |||||||||
SG Taucha 99 | 3:3 | Einheit Kamenz | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 0:0 | FSV Neusalza-S. | |||||||||
Heider SV | 1:1 | Eutin 08 | |||||||||
PSV Neumünster | 1:0 | SV Frisia 03 | |||||||||
Strand 08 | 5:0 | TSV Lägerdorf | |||||||||
TSV Bordesholm | 0:1 | SV Eichede | |||||||||
TSB Flensburg | 6:1 | SC Weiche 08 II | |||||||||
Servette U18 | 3:2 | FC Thun U18 | |||||||||
GC Zürich U18 | 2:1 | BSC YB U18 | |||||||||
BEJUNE U18 | 0:0 | FC Zürich U18 | |||||||||
Lausanne U18 | 3:2 | Winterthur U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 1:4 | FC Basel U18 | |||||||||
Luzern U18 | 3:1 | Aarau U18 | |||||||||
PSV U19 | 1:1 | NAC Breda U19 | |||||||||
SV Empor Berlin | 2:2 | Türkiyemspor | |||||||||
Union Mauer | 2:1 | Ostbahn XI | |||||||||
Austria XIII | 4:0 | Gerasdorf | |||||||||
Post SV | 1:2 | Wienerberg | |||||||||
1210 Wien | 0:13 | Wiener Viktoria | |||||||||
Friedrichsberg | 4:4 | Eckernförder SV | |||||||||
Gettorfer SC | 1:0 | Nordmark Satrup | |||||||||
Osterrönfeld | 2:1 | TSV Altenholz | |||||||||
VfR Horst | 3:2 | Büdelsd. TSV | |||||||||
FC Reher/Puls | 1:2 | Hohenwestedt | |||||||||
IF Stjernen | 1:0 | Husumer SV | |||||||||
MSV Pampow | 1:1 | Neubrandenburg | |||||||||
Güstrower SC | 2:1 | Kühlungsborn | |||||||||
SV 90 Görmin | 2:0 | Grimmener SV | |||||||||
FC Förderkader | 0:7 | Rostocker FC | |||||||||
TSV Stralsund | 1:7 | SV Pastow | |||||||||
FSV Malchin | 0:1 | TSV Bützow | |||||||||
ASV Neumarkt | 2:1 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
FV 04 Würzburg | 3:3 | ASV Vach | |||||||||
Bayern Hof | 0:2 | 1.FC Sand | |||||||||
DJK Gebenbach | 0:0 | Eltersdorf | |||||||||
ATSV Erlangen | 0:0 | DJK Don Bosco | |||||||||
TSV Abtswind | 2:0 | Jahn Forchheim | |||||||||
FC Radolfzell | 2:1 | FC Auggen | |||||||||
Offenburger FV | 5:3 | FC Waldkirch | |||||||||
Kehler FV | 1:4 | SV Kuppenheim | |||||||||
Eintr. Elster | 3:1 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
Bijeljina U19 | 1:0 | S. Brijeg U19 | |||||||||
Zell am See | 0:1 | SAK 1914 | |||||||||
A. Salzburg | 3:1 | Bürmoos | |||||||||
Strobl | 2:3 | Thalgau | |||||||||
FSV Fernwald | 3:1 | Langenaubach | |||||||||
VfB Marburg | 5:4 | FV Breidenbach | |||||||||
TSV Bicken | 2:5 | SG Kinzenbach | |||||||||
Düneberger SV | 7:0 | FC Elazig Spor | |||||||||
Inter 2000 | 0:7 | Klub Kosova | |||||||||
SV Altengamme | 1:2 | VfL Lohbrügge | |||||||||
Karlstad BK | 1:1 | Karlslunds IF | |||||||||
OSC Bremerhaven | 0:1 | SG Aumund-Veg. | |||||||||
Blumenthaler SV | 5:1 | Brinkumer SV | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 1:9 | DJK Blumenthal | |||||||||
Melchiorshausen | 2:0 | FC Huchting | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 1:2 | Woltmershausen | |||||||||
SV Saar 05 | 2:0 | SF Köllerbach | |||||||||
Halberg Brebach | 1:0 | Quierschied | |||||||||
VfL Primstal | 3:1 | B. Neunkirchen | |||||||||
FSG Steinbach | 4:3 | SV Rohrbach | |||||||||
Be Quick 1887 | 0:0 | Hoogland | |||||||||
SV Donaustauf | 2:1 | 1.FC Passau | |||||||||
St. Hauzenberg | 4:1 | SV Etzenricht | |||||||||
SV Hutthurm | 0:7 | TSV Waldkirchen | |||||||||
TSV Bad Abbach | 5:2 | SpVgg Pfreimd | |||||||||
Weidenhausen | 3:1 | Schwalmstadt | |||||||||
OSC Vellmar | 2:2 | SG Johannesberg | |||||||||
VfL Nagold | 1:1 | FSV Hollenbach | |||||||||
Ehingen-Süd | 1:1 | VfB Neckarrems | |||||||||
1.FC Heiningen | 4:0 | Olymp. Laupheim | |||||||||
TSG Tübingen | 2:4 | TSV Essingen | |||||||||
FV Lauda | 0:4 | Mutschelbach | |||||||||
FC Kirrlach | 7:1 | FC Heidelsheim | |||||||||
SV Schwetzingen | 0:2 | FC Zuzenhausen | |||||||||
Sandhausen II | 1:2 | F. Heddesheim | |||||||||
TuS Bilfingen | 3:5 | FCA Walldorf II | |||||||||
TSG Weinheim | 1:2 | VfB Eppingen | |||||||||
FC Dietikon | 3:0 | FC Wohlen U23 | |||||||||
FC Frauenfeld | 2:2 | FC Uster | |||||||||
Blue Stars ZH | 0:2 | FC Kreuzlingen | |||||||||
Chur 97 | 3:2 | FC Dübendorf | |||||||||
Meerbusch II | 0:2 | 1.FC M'gladbach | |||||||||
SV Erlenbach | 0:0 | ASV Rimpar | |||||||||
Viktoria Kahl | 7:0 | 1.FC Fuchsstadt | |||||||||
Alem. Haibach | 1:1 | TSV Karlburg | |||||||||
SC Aufkirchen | 0:3 | TSV Lengfeld | |||||||||
SV Euerbach-K. | 4:1 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
Znicz Biala P. | 2:2 | Ursus Warszawa | |||||||||
Kirchbichl | 2:2 | Imst | |||||||||
Lunds BK | 2:2 | Torns IF | |||||||||
Cove Rangers | 3:0 | East Kilbride | |||||||||
SG Malberg/R. | 3:1 | SF Eisbachtal | |||||||||
Krumkachi | 0:0 | Rukh | |||||||||
Club León U20 | 0:0 | CF Pachuca U20 | |||||||||
Cruz Azul U20 | 3:2 | CA Morelia U20 | |||||||||
SV Morlautern | 2:2 | FV Dudenhofen | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match