Serbia U15 | 3:1 | Bosnia U15 | |||||||||
Czechia U16 | 1:1 | USA U16 | |||||||||
Albania U20 | 1:1 | Qatar U20 | |||||||||
Uruguay U20 | 2:1 | Senegal U20 | |||||||||
Oeste | 1:1 | Cuiabá-MT |
|
||||||||
Figueirense FC | 1:0 | Brasil Pelotas | |||||||||
Akhisarspor | 1:3 | Galatasaray |
|
||||||||
Fluminense | 1:1 | Cruzeiro |
|
||||||||
Atlético-MG | 0:0 | Santos |
|
||||||||
Galatasaray U19 | 3:2 | Bursaspor U19 | |||||||||
FC Basel | 3:2 | FC Luzern |
|
||||||||
FC Sion | 1:0 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
FC Zürich | 3:0 | FC Thun | |||||||||
FC Hermannstadt | 0:0 | FC Dinamo | |||||||||
FC Voluntari | 2:1 | Concordia | |||||||||
Panetolikos U19 | 0:4 | PAOK U19 | |||||||||
PAO U19 | 0:1 | Olympiacos U19 | |||||||||
PS Kalamata | 2:1 AET | Diagoras | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 2:2 | Thes Sport | |||||||||
KMSK Deinze | 1:1 | RE Virton | |||||||||
KRC Gent | 1:2 AET | KSK Ronse | |||||||||
Bocholt VV | 0:3 | Ol. Wijgmaal | |||||||||
Viktoria Plzen | 4:0 | Sparta Prague | |||||||||
Slavia Prague | 2:1 | Jablonec | |||||||||
Slaven Belupo | 1:1 | NK Lokomotiva | |||||||||
Dinamo Zagreb | 3:1 | HNK Gorica | |||||||||
NK Osijek | 2:1 | HNK Rijeka | |||||||||
TPS | 1:0 | AC Kajaani | |||||||||
Ilves II | 1:0 | FC Honka II | |||||||||
JJK Jyväskylä | 8:0 | Toivalan | |||||||||
BK-46 | 2:0 | FC HIK | |||||||||
RiPS | 2:1 | FC Futura | |||||||||
JäPS II | 4:5 | FC Viikingit II | |||||||||
Lech Poznan | 2:1 | Lechia Gdansk | |||||||||
Zaglebie Lubin | 1:2 | Cracovia | |||||||||
Jagiellonia | 1:0 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Pogon Szczecin | 0:0 | Piast Gliwice | |||||||||
NK Triglav | 3:1 | NK Krsko | |||||||||
NK Olimpija | 1:4 | NK Domzale | |||||||||
NK Aluminij | 0:1 | NS Mura | |||||||||
NK Celje | 1:3 | NK Maribor | |||||||||
FT Braunschweig | 1:1 | SSV Vorsfelde | |||||||||
SSV Kästorf | 5:0 | TSC Vahdet | |||||||||
SVG Göttingen | 1:1 | Göttingen 05 | |||||||||
TV Dinklage | 2:1 | BV Essen | |||||||||
Rielasingen | 10:0 | FC Denzlingen | |||||||||
TB Jahn Zeiskam | 0:2 | SV Morlautern | |||||||||
Racing Club | 2:1 | Tigre | |||||||||
River Plate | 4:1 | Atl. Tucumán | |||||||||
Huracán | 2:0 | Union (S) | |||||||||
Limeño | 2:2 | Alianza FC | |||||||||
Royal Pari | 2:1 | Aurora | |||||||||
Leones FC | 3:1 | Inter Palmira | |||||||||
KA Akureyri | 0:1 | Breidablik | |||||||||
Víkingur | 3:4 | Stjarnan | |||||||||
ÍA Akranes | 2:0 | Hafnarfjördur | |||||||||
Shakhtar D. | 4:0 | Ingulets | |||||||||
GOSK U17 | 0:7 | FK MDK U17 | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 1:1 | Sarajevo U17 | |||||||||
Sloboda T U19 | 0:1 | Zr. Mostar U19 | |||||||||
Al-Ain FC | 5:1 | Al-Wasl | |||||||||
Sharjah FC | 3:2 | Al-Wahda | |||||||||
Al-Jazira | 1:1 | Al-Dhafra FC | |||||||||
Shabab Al-Ahli | 4:1 | FC Baniyas | |||||||||
CA Bizertin | 0:1 | ES Sahel | |||||||||
Esperance | 2:0 | Stade Gabèsien | |||||||||
Chikhura | 0:0 | Rustavi | |||||||||
FC Dila | 1:0 | Dinamo Batumi | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 1:3 | FC Locomotive | |||||||||
Atalanta BC | 0:2 | Lazio |
|
||||||||
Arsenal Tula | 2:2 | Ural | |||||||||
Rostov | 0:2 | Loko Moscow | |||||||||
Luqueño | 2:1 | Cerro Porteño | |||||||||
Selangor FC | 3:1 | KDA FC | |||||||||
Melaka | 6:0 | FELDA United | |||||||||
Monza | 3:3 | Südtirol | |||||||||
Arezzo | 2:2 | Novara | |||||||||
Pro Vercelli | 1:2 | Carrarese | |||||||||
Feralpisalò | 0:0 | Ravenna | |||||||||
Catania | 4:1 | Reggio Calabria | |||||||||
Potenza | 3:1 | V. Francavilla | |||||||||
Leeds | 2:4 | Derby | |||||||||
EF Bastia | 0:3 | SC Bastia | |||||||||
US Raon-l'Étape | 2:1 | Troyes B | |||||||||
Avangard Kursk | 1:1 | Krasnodar 2 | |||||||||
Metaloglobus | 0:1 | Luceafarul | |||||||||
CS Balotesti | 1:4 | Viitorul Tg.Jiu | |||||||||
Sportul Snagov | 2:0 | SSU Poli | |||||||||
U. Constanta | 0:0 | Daco-Getica | |||||||||
UTA Arad | 2:1 | Aerostar | |||||||||
ACS Poli | 1:0 | FC Arges | |||||||||
Dacia U. Braila | 0:6 | CS Mioveni | |||||||||
Dinamo Barnaul | 0:0 | Sakhalin | |||||||||
Irtysh Omsk | 3:0 | Sibir-2 | |||||||||
Kolos Kovalivka | 3:0 | Zirka | |||||||||
MFK Mykolaiv | 0:0 | Girnyk-Sport | |||||||||
Balkany Zorya | 2:2 | Volyn Lutsk | |||||||||
FK Kramatorsk | 1:2 | Rukh Lviv | |||||||||
Prykarpattya | 2:2 | Metalist 1925 | |||||||||
Obolon | 1:1 | SK Dnipro-1 | |||||||||
FC Aarau | 1:1 | SC Kriens | |||||||||
Lausanne-Sport | 0:0 | FC Schaffhausen | |||||||||
Helsingborgs IF | 1:3 | AIK | |||||||||
Elfsborg | 1:0 | AFC Eskilstuna | |||||||||
Falkenbergs FF | 0:3 | Djurgården | |||||||||
Häcken | 1:0 | Kalmar FF | |||||||||
Sirius | 1:0 | GIF Sundsvall | |||||||||
Örgryte | 1:1 | Varbergs BoIS | |||||||||
Mjällby AIF | 2:1 | Trelleborg | |||||||||
IK Frej Täby | 1:1 | Brommapojkarna | |||||||||
Irtysh | 0:4 | FC Astana | |||||||||
B. Podgorica | 5:3 | OFK Grbalj | |||||||||
Zeta Golubovac | 1:1 | Sutjeska Niksic | |||||||||
OFK Titograd | 6:1 | Mornar Bar | |||||||||
FK Iskra | 2:0 | FK Lovcen | |||||||||
Rudar Pljevlja | 0:1 | OFK Petrovac | |||||||||
OSK Igalo | 3:2 | Arsenal Tivat | |||||||||
Bnei Yehuda | 6:5 on pens | Maccabi Netanya | |||||||||
Vaughan Azzurri | 2:3 | HFX Wanderers | |||||||||
Pacific FC | 0:2 | Cavalry FC | |||||||||
York United | 1:0 | AS Blainville | |||||||||
Van Spor FK | 2:1 | Karsiyaka | |||||||||
Nazilli Bld. | 1:0 | Ergene Velimese | |||||||||
E. Erokspor | 3:0 | Kizilcabölük | |||||||||
Karacabey Bld | 2:4 | Serik Belediye | |||||||||
Bucaspor 1928 | 0:1 | Nevsehir Bld | |||||||||
Kocaelispor | 0:3 | Corum FK | |||||||||
Guastatoya | 1:0 | Antigua GFC | |||||||||
Independiente | 2:1 | Universitario | |||||||||
Tauro FC | 1:0 | San Miguelito | |||||||||
TuS Haltern | 1:2 | Schalke 04 II | |||||||||
Brünninghausen | 1:2 | Westfalia Herne | |||||||||
ASC 09 Dortmund | 3:1 | TuS Erndtebrück | |||||||||
FC Gütersloh | 2:0 | Holzwickeder SC | |||||||||
VfB Homberg | 3:1 | Düsseldorf-West | |||||||||
TB Uphusen | 1:4 | Heeslinger SC | |||||||||
Düsseldorf U17 | 1:1 | Unterrath U17 | |||||||||
FC Thierrens | 1:1 | FC Vallorbe | |||||||||
FC La Tour | 2:0 | Stade-Payerne | |||||||||
FC Köniz II | 2:2 | SC Binningen | |||||||||
FC Tavannes | 1:1 | FC Moutier | |||||||||
FC Ibach | 3:2 | FC Hergiswil | |||||||||
FC Aegeri | 1:1 | FC Dulliken | |||||||||
FC Freienbach | 11:0 | NK Pajde | |||||||||
FC Bazenheid | 2:1 | FC Amriswil | |||||||||
Dep. Cuenca | 1:0 | Gualaceo SC | |||||||||
Santo Domingo | 0:2 | CS Emelec | |||||||||
Siroki Brijeg | 1:0 | FK Sarajevo | |||||||||
Kwong Wah | 0:0 | North District | |||||||||
KF Drenica | 1:1 | FC Ballkani | |||||||||
FC Drita | 1:2 | KF Flamurtari | |||||||||
KF Llapi | 1:3 | Feronikeli 74 | |||||||||
FC Prishtina | 3:0 | KF Trepca 89 | |||||||||
Leo FC | 1:7 | Bruno's Magpies | |||||||||
FC Olympique | 3:1 | Europa Point FC | |||||||||
Pyunik Yerevan | 1:1 | FC Urartu | |||||||||
Alashkert FC | 1:0 | Shirak Gyumri | |||||||||
Umeå FC | 2:1 | Vasalunds IF | |||||||||
Lyngby BK U19 | 0:3 | Midtjylland U19 | |||||||||
Aalborg BK U19 | 2:0 | Vejle BK U19 | |||||||||
Abia Warriors | 2:1 | Kanemi Warriors | |||||||||
Enugu Rangers | 1:0 | Bendel Ins. | |||||||||
Niger Tornadoes | 1:0 | MFM FC | |||||||||
Mladost | 0:0 | Red Star | |||||||||
Radnicki Nis | 1:1 | Partizan | |||||||||
PSS Sleman | 3:1 | Arema FC |
|
||||||||
Botev Plovdiv | 0:1 | Loko Plovdiv | |||||||||
Real Hope FA | 0:2 | Waterhouse | |||||||||
AS Capoise | 0:1 | Portmore United | |||||||||
Tigres UANL U20 | 0:1 | Atlas U20 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 2:2 | B. Dortmund U19 | |||||||||
KV Oostende | 1:1 | Sint-Truiden | |||||||||
KVC Westerlo | 0:2 | R Charleroi SC | |||||||||
KAS Eupen | 1:0 | Beerschot V.A. | |||||||||
Raith Rovers | 1:3 | Queen o. t. S. | |||||||||
Deportivo Pasto | 1:0 | CD América |
|
||||||||
Royal Eagles | 1:0 | Marumo | |||||||||
Chhinga Veng FC | 1:0 | Ozone FC | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Godwin Aguda Falkenbergs FF | 1:1 | |
K. Tshimanga Boreham Wood | 1:4 | |
Adam Thompson Barnet | 1:2 | |
O. Sanderson Sutton Utd | 0:1 | |
Joe Garner Oldham Athletic | 1:3 |