Sport Huancayo | 2:0 | Dep. Municipal | |||||||||
Atlético Grau | 2:0 | César Vallejo | |||||||||
Dep. Coopsol | 1:1 | CA Mannucci | |||||||||
Los Caimanes | 2:1 | Pirata FC | |||||||||
Sport Loreto | 2:1 | Alianza UDH | |||||||||
H. C. Sapporo | 3:1 | Sagan Tosu | |||||||||
Yokohama F. M. | 1:0 | Matsumoto Yama. | |||||||||
Vissel Kobe | 2:2 | Oita Trinita | |||||||||
Nagoya Grampus | 1:2 | Shimizu S-Pulse | |||||||||
Gamba Osaka | 1:0 | Shonan Bellmare | |||||||||
Cerezo Osaka | 2:0 | Júbilo Iwata | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 0:0 | Fujieda MYFC | |||||||||
Sony Sendai | 1:1 | Verspah Oita | |||||||||
Honda FC | 3:1 | Reilac Shiga | |||||||||
ReinMeer Aomori | 1:2 | Kagura Shimane | |||||||||
RKD Ryugasaki | 1:0 | Maru. Okazaki | |||||||||
S-Pulse U18 | 1:2 | Aomori Yama. HS | |||||||||
Sanfrecce U18 | 1:2 | Kyoto Sanga | |||||||||
Kumamoto Ozu HS | 2:1 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Avispa U18 | 5:2 | Ehime FC U18 | |||||||||
Yokohama Takeru | 0:0 | Tsukuba FC | |||||||||
Tokyo United | 1:0 | Vonds Ichihara | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 3:2 | Vertfee Yaita | |||||||||
tonan Maebashi | 5:1 | Saitama SC | |||||||||
Toho Titanium | 3:2 | Esperanza SC | |||||||||
Biwako S. HIRA | 0:2 | Laran. Kyoto | |||||||||
Kyoto Shiko SC | 4:2 | Renaiss Koka | |||||||||
Lagend Shiga | 1:2 | Ococias Kyoto | |||||||||
Breidablik | 3:1 | ÍBV | |||||||||
ÍA Akranes | 0:2 | HK Kópavogs | |||||||||
Víkingur Ó. | 0:1 | Fram Reykjavík | |||||||||
Thór | 0:0 | Keflavík | |||||||||
Grótta | 4:1 | Magni | |||||||||
Atlantas | 1:1 | Kauno Zalgiris | |||||||||
Stumbras | 0:3 | Panevezys | |||||||||
Suduva | 1:2 | Riteriai | |||||||||
Isloch | 0:0 | BATE Borisov | |||||||||
Dinamo Minsk | 0:3 | Torpedo Zhodino | |||||||||
Soligorsk | 0:0 | Dynamo Brest | |||||||||
Fresno | 3:2 | San Antonio FC | |||||||||
Union II | 1:2 | TB Rowdies | |||||||||
Gyeongnam FC | 1:1 | Incheon Utd. | |||||||||
Daegu FC | 1:2 | FC Seoul | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 7:0 | Sioni Bolnisi | |||||||||
FC Locomotive | 1:1 | Rustavi | |||||||||
Iberia 1999 | 0:0 | Dinamo Batumi | |||||||||
Asan Mugunghwa | 1:0 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Ansan Greeners | 0:0 | Busan IPark | |||||||||
Kalju FC | 2:1 | JK Viljandi | |||||||||
FCI Levadia | 5:0 | Kuressaare | |||||||||
Maardu LM | 1:4 | Paide | |||||||||
JK Trans Narva | 2:5 | JK Tammeka | |||||||||
Master 7 | 4:2 | Lao Police Club | |||||||||
Young Elephants | 2:1 | FC Chanthabouly | |||||||||
Mahar United | 2:1 | Yadanarbon FC | |||||||||
Hantharwady Utd | 4:1 | S. Myanmar FC | |||||||||
Magwe FC | 1:2 | Zwekapin Utd. | |||||||||
Muangthong Utd. | 3:0 | Trat FC | |||||||||
Ratchaburi FC | 0:1 | PT Prachuap FC | |||||||||
Sukhothai FC | 1:0 | Swat Cat | |||||||||
Buriram Utd. | 4:0 | Chiangmai FC | |||||||||
Kasetsart FC | 2:0 | Ayutthaya Utd. | |||||||||
Air Force | 2:0 | Navy FC | |||||||||
Nongbua FC | 0:1 | Khon Kaen FC | |||||||||
Police Tero FC | 2:0 | Army Utd. | |||||||||
Thai Honda FC | 1:0 | Udon Thani FC | |||||||||
Pahang | 3:1 | Perak | |||||||||
KDA FC | 1:0 | FELDA United | |||||||||
Tampines Rovers | 3:1 | DPMM FC | |||||||||
Start | 0:3 | Notodden | |||||||||
Sandefjord | 3:2 | Ullensaker/Kisa | |||||||||
Strømsgodset | 0:4 | Molde FK | |||||||||
HLJ Ice City | 2:1 | GD Sou. Tigers | |||||||||
MZ Hakka | 2:0 | Liaoning FC | |||||||||
IM Zhongyou | 1:0 | GuiZ FC | |||||||||
QD FC | 9:2 | SH Shenxin | |||||||||
CZ Mighty Lions | 6:1 | SC Longfor | |||||||||
BJ BSU | 0:1 | NT Zhiyun | |||||||||
ZJ FC | 2:2 | CC Yatai | |||||||||
BJ Guoan | 3:2 | GZ City | |||||||||
HN FC | 1:0 | SZ FC | |||||||||
GuaZ FC | 2:1 | HB FC | |||||||||
SH Port | 3:0 | BJ Chengfeng | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 2:1 | SD Taishan | |||||||||
Vidar | 1:1 | Moss | |||||||||
Brattvåg | 1:2 | Levanger | |||||||||
Byåsen TF | 1:6 | Kvik Halden | |||||||||
Bærum | 2:2 | Sotra | |||||||||
Elverum | 4:0 | Oppsal Fotball | |||||||||
Florø SK | 1:2 | Grorud | |||||||||
FK Senja | 2:2 | Kjelsås | |||||||||
Åsane | 1:1 | Asker | |||||||||
Mjølner | 2:2 | Fram | |||||||||
FK Andijon | 1:2 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Sogdiana | 2:2 | Kokand 1912 | |||||||||
CP Villarrobledo | 0:1 | CD Lealtad | |||||||||
York United | 0:0 | HFX Wanderers | |||||||||
BK Frem | 3:1 | Tarup-Paarup IF | |||||||||
Slagelse | 1:2 | FC Sydvest | |||||||||
Hilleröd F | 1:1 | Skovshoved | |||||||||
Avarta | 6:0 | Kjellerup IF | |||||||||
BK Marienlyst | 1:2 | Dalum IF | |||||||||
Vejgaard B | 2:2 | Odder IGF | |||||||||
Mikashevichi | 2:1 | FK Lida | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 2:1 | Naftan | |||||||||
Svetlogorsk | 4:0 | FK Smorgon | |||||||||
Slonim | 1:1 | Rukh | |||||||||
Smolevichi | 1:0 | Krumkachi | |||||||||
Volna Pinsk | 2:0 | Orsha | |||||||||
DYuSSh-2 | 0:2 | Belshina | |||||||||
FC Sarnen | 2:3 | FC Uster | |||||||||
FC Portalban | 7:8 on pens | Signal FC | |||||||||
FC Olten | 1:0 | Kickers Luzern | |||||||||
FC Allschwil | 5:3 | SV Muttenz | |||||||||
FC Wetzikon | 6:5 on pens | SV Schaffhausen | |||||||||
Liezen | 3:1 | Bad Mitterndorf | |||||||||
BSC YB U18 | 3:4 on pens | FC Basel U18 | |||||||||
Global FC | 0:3 | Mendiola 1991 | |||||||||
Maldonado | 1:0 | Rentistas | |||||||||
Central | 1:0 | Tacuarembó | |||||||||
Albion FC | 0:4 | Villa Teresa | |||||||||
Bella Vista | 0:1 | Cerrito | |||||||||
CA Atenas | 2:0 | Sud América | |||||||||
El Salvador | 0:0 | Jamaica | |||||||||
Honduras | 0:1 | Curaçao | |||||||||
Guyana | 2:4 | Panama | |||||||||
Ecuador | 1:2 | Chile | |||||||||
Peru | 0:5 | Brazil |
|
||||||||
Bolivia | 1:3 | Venezuela | |||||||||
Kuktosh | 0:0 | FK Khujand | |||||||||
Leader-Champion | 1:3 | Alay Osh | |||||||||
Neftchi | 1:3 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
Undrid FF | 1:6 | AB Argir II | |||||||||
07 Vestur II | 1:1 | Víkingur III | |||||||||
EB/Streymur III | 2:4 | KÍ III | |||||||||
B36 Tórshavn | 1:1 | NSÍ Runavík | |||||||||
TB Tvøroyri | 1:0 | KÍ Klaksvík | |||||||||
07 Vestur | 2:1 | B36 II | |||||||||
Víkingur II | 0:0 | HB Tórshavn II | |||||||||
B68 Toftir | 3:0 | B71 Sandoy | |||||||||
Inter U17 | 6:2 | Pordenone U17 | |||||||||
DR Congo | 0:2 | Uganda | |||||||||
Nigeria | 1:0 | Burundi | |||||||||
Guinea | 2:2 | Madagascar | |||||||||
Persibat | 1:0 | Persiraja | |||||||||
PSPS Riau | 2:3 | PSMS | |||||||||
Persatu | 0:2 | Persewar | |||||||||
Persik | 4:0 | PSBS Biak | |||||||||
Madura FC | 1:0 | Sulut United | |||||||||
Mitra Kukar | 0:0 | PERSIS | |||||||||
Persiba | 0:1 | PSIM Yogyakarta | |||||||||
Bali United | 1:0 | PSIS |
|
||||||||
Barito Putera | 1:2 | Kalteng Putra | |||||||||
Persela | 0:0 | Persija Jakarta |
|
||||||||
Dinamo-Auto | 3:0 | Sfintul Gheor. | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:1 | Codru | |||||||||
Belgium U21 | 1:3 | Italy U21 | |||||||||
Spain U21 | 5:0 | Poland U21 | |||||||||
Chemnitz U19 | 5:1 AET | Eimsbüttel U19 | |||||||||