For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 14, 2020

Matchday 26
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 4:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
RB Leipzig RB Leipzig 4:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 4:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
1. FC Köln 1. FC Köln 4:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 7:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 2:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:00 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:00 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
 
VfL Bochum VfL Bochum 2:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 29 Montpellier HSC Montpellier 6:30 PM Olympique Marseille Marseille
  SC Amiens SC Amiens 9:00 PM SCO Angers SCO Angers
  Toulouse FC Toulouse 9:00 PM FC Metz FC Metz
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 9:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 9:00 PM FCO Dijon Dijon
  FC Nantes FC Nantes 9:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 23
Austria Vienna Austria Vienna 6:00 PM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 6:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
WSG Tirol WSG Tirol 6:00 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 22 Orenburg FK Orenburg 1:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 7:1 Ural Yekaterinburg Ural
  Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Rostov II FK Rostov II 0:5 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  FK Sochi II FK Sochi II 3:1 FK Krasnodar II Krasnodar II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 26
FC Zürich FC Zürich 5:00 PM FC Lugano FC Lugano
 
FC Luzern FC Luzern 8:00 PM Servette FC Servette FC
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 8:00 PM FC Thun FC Thun
Matchday 27 Willem II Willem II Tilburg 7:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 8:45 PM FC Emmen FC Emmen
  PEC Zwolle PEC Zwolle 8:45 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
  FC Utrecht FC Utrecht 9:45 PM Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 26 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 12:30 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:30 PM Boluspor U19 Boluspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 1:30 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:30 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 1:30 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 1:30 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 1:30 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Denizlispor Denizlispor 1:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Alanyaspor Alanyaspor 1:0 Gaziantep FK Gaziantep FK
  Konyaspor Konyaspor 1:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 31 Ross County Ross County FC 5:00 PM Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Hibernian FC Hibernian FC 5:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 5:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 1 FK Lviv FK Lviv 1:1 Karpaty Lviv Karpaty
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 FK Mariupol FK Mariupol
  FK Oleksandria FK Oleksandria 4:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 25 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 9:00 PM RFC Meux RFC Meux
  CS Onhaye CS Onhaye 9:00 PM RUS Givry RUS Givry
final 2nd leg OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 9:30 PM K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 25 RFC Seraing RFC Seraing 9:00 PM AFC Tubize AFC Tubize
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 9:00 PM KFC Dessel Sport Dessel Sport
  FCV Dender EH FCV Dender EH 9:00 PM KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  SK Deinze KMSK Deinze 9:00 PM Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  RWDM RWD Molenbeek (2015) 9:00 PM KVV Thes Sport Thes Sport
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 9:00 PM KSK Heist KSK Heist
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 9:00 PM FC Rupel Boom Rupel Boom
  Zwevezele SKV Zwevezele 8:30 PM SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 8:30 PM FC Knokke FC Knokke
  KSV Temse KSV Temse 9:00 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 9:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 9:00 PM Diegem Sport Diegem Sport
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 9:00 PM KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 26 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
  Vozdovac FK Vozdovac 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:2 FK Cukaricki Cukaricki
  Spartak FK Spartak Subotica 0:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Mladost FK Mladost Lucani 2:1 FK Indjija Indjija
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:1 FK Macva Sabac Macva
  Red Star Red Star Belgrade 3:0 FK Napredak Krusevac Napredak
  Proleter FK Proleter Novi Sad 5:0 FK Rad Rad
First Round Kaarinan PS Kaarinan Palloseura 11:00 AM Turun Weikot Turun Weikot
  Ilves-Kissat Tampereen Ilves-Kissat 12:00 PM Forssan JK Forssan JK
  PKKU II Pallokerho Keski-Uusimaa II 3:30 PM Olarin Kiksi Olarin Kiksi
  Lohjan Pallo Lohjan Pallo 6:00 PM FC Babylon FC Babylon
Matchday 27 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 4:00 PM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Piast Gliwice Piast Gliwice 6:30 PM Wisla Kraków Wisla Kraków
  Lech Poznan Lech Poznan 9:00 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 25 Levski Sofia Levski Sofia 1:00 AM PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:00 AM Etar Veliko Tarnovo FK Etar
  FK Dunav FK Dunav Ruse 1:00 AM FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  Vitosha FK Vitosha Bistritsa 1:00 AM CSKA Sofia CSKA Sofia
  PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 1:00 AM Cherno More Varna Cherno More
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:00 AM POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 23 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 1:00 AM OFK Pomorie Pomorie
  Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 3:30 PM OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  Kariana Erden Kariana Erden 3:30 PM Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 3:30 PM Spartak Varna Spartak Varna
  C. Balchik Chernomorets Balchik 3:30 PM FC Litex Lovetch Litex Lovetch
  B. Galabovo FK Botev Galabovo 3:30 PM PFC Montana PFC Montana
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 3:30 PM Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 26 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:30 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 6:00 PM NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale 9:15 PM NK Maribor NK Maribor
Matchday 28 NK Triglav NK Triglav Kranj 6:00 PM NK Maribor NK Maribor
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 6:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NS Mura NS Mura 6:00 PM NK Celje NK Celje
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:00 PM NK Bravo NK Bravo
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 6:00 PM NK Domzale NK Domzale
Matchday 18 CS Fola Esch CS Fola Esch 7:00 PM Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 7:00 PM FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 25 Újpest FC Újpest FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
  Honvéd Budapest Honvéd FC 1:5 Kisvárda FC Kisvárda
  Ferencváros Ferencvárosi TC 5:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Debrecen Debreceni VSC 0:3 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 1 Ruzomberok MFK Ruzomberok 3:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  MSK Zilina MSK Zilina 6:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
  FK Senica FK Senica 3:00 PM FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  Pohronie FK Pohronie 3:00 PM FC Nitra FC Nitra
  SKF Sered SKF Sered 3:00 PM AS Trencin AS Trencin
Matchday 19 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 3:00 PM TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 4:00 PM Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
  FSV Bernau FSV Bernau 4:00 PM Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 4:00 PM SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 4:00 PM SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:00 PM FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 4:00 PM 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 22 TSV Bogen TSV Bogen 4:00 PM SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 24 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 3:00 PM SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 4:00 PM ASV Vach ASV Vach
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 4:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 4:00 PM TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  FSV Stadeln FSV Stadeln 5:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  TSV Kornburg TSV Kornburg 5:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 5:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  VfL Frohnlach VfL Frohnlach 4:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  Schwebenried DJK Schwebenried 5:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 5:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:00 PM FC Töging FC Töging
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 3:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 4:00 PM 1.FC Passau 1.FC Passau
  SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 4:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  TSV Grünwald TSV Grünwald 5:00 PM FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 19 Woltmershausen TS Woltmershausen 3:00 PM KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 4:00 PM TuS Komet Arsten Komet Arsten
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 4:30 PM DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 24 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 7:30 PM SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 23 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 3:30 PM SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
  SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 7:00 PM SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 19 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:30 PM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 4:00 PM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 4:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 4:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 4:00 PM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 18 Schott Jena SV Schott Jena 2:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:30 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 3:00 PM SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 3:00 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 3:00 PM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 3:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 22 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 1:00 AM VfR Mannheim VfR Mannheim
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 1:00 AM SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 1:00 AM SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 24 SC Willingen SC Willingen 4:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 5:30 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 19 Offenburger FV Offenburger FV 3:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 4:00 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Waldkirch FC Waldkirch 4:00 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SC Lahr SC Lahr 4:30 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  FC Auggen FC Auggen 4:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SV Endingen SV Endingen 4:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SV Weil SV Weil 4:30 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
  FC Teningen FC Teningen 4:30 PM Kehler FV 07 Kehler FV
Matchday 21 Defensores Defensores de Belgrano 1:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  Rafaela Atlético de Rafaela 3:2 CA All Boys Buenos Aires All Boys
  CA Mitre Club Atlético Mitre 0:0 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 2:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
  CA Alvarado CA Alvarado 0:3 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Group A CA Patronato Club Atlético Patronato 1:3 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
  Independiente Club Atlético Independiente 1:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Group B Defensa Defensa y Justicia 6:15 PM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  River Plate Club Atlético River Plate 10:45 PM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 10 Morelia Monarcas Morelia 4:0 Querétaro FC Querétaro FC
  Club Tijuana Club Tijuana 3:2 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 3 NYCFC New York City FC 6:30 PM FC Dallas FC Dallas
  Inter Miami CF Inter Miami CF 9:00 PM Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Toronto FC Toronto FC 10:00 PM Nashville SC Nashville SC
  Columbus Crew Columbus Crew SC 11:00 PM Real Salt Lake City Salt Lake
  Cincinnati FC Cincinnati 11:30 PM D.C. United D.C. United
Matchday 4 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 6:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 7:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 7:00 AM Kashima Antlers Kashima Antlers
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 7:00 AM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 7:00 AM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Gamba Osaka Gamba Osaka 8:00 AM Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 8:00 AM FC Tokyo FC Tokyo
  Vissel Kobe Vissel Kobe 8:00 AM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 2 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 6:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 7:00 AM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 4 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 7:00 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 7:00 AM Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 7:00 AM Omiya Ardija Omiya Ardija
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 7:00 AM Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 7:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 7:00 AM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 8:00 AM Machida Zelvia Machida Zelvia
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 9:00 AM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  FC Ryukyu FC Ryukyu 9:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
  Ehime FC Ehime FC 10:00 AM Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 8 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:00 AM Club Atlético Zacatepec Zacatepec
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:00 AM Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 27 Flamurtari FC Flamurtari FC 3:00 PM KF Vllaznia KF Vllaznia
  KF Laçi KF Laçi 3:00 PM KF Teuta KF Teuta
  FK Partizani FK Partizani 6:00 PM KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 23 Sydney FC Sydney FC 0:0 Perth Glory Perth Glory
  Melbourne City Melbourne City FC 1:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 22 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:00 PM FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 1:00 PM NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
Matchday 16 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 3:00 PM HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
  Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 4:30 PM FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 19 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:2 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
  FC Baniyas FC Baniyas 2:1 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
  Fujairah SC Al-Fujairah SC 0:3 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
  Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 3:1 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 17 HNK Capljina HNK Capljina 4:00 PM NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  FK Igman FK Igman Konjic 4:00 PM NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 4:00 PM FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  Travnik NK Travnik 4:00 PM FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 4:00 PM NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 4:00 PM NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  FK Gorazde FK Gorazde 4:00 PM FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 2 Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai 4:00 PM FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 22 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
  USM Alger USM Alger 4:1 MC Oran MC Oran
  MC Algiers MC Algiers 3:2 NC Magra NC Magra
Matchday 16 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 3:30 PM FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 3:30 PM FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 3:30 PM FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 3:30 PM FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
Matchday 15 El Ahly El Ahly Cairo 7:30 PM Enppi SC Enppi SC
Matchday 21 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 7:00 PM Mouloudia d'Oujda Mouloudia
  OC Safi Olympique Safi 9:00 PM Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Quarter-Finals 2nd leg Slavia Slavia Mozyr 3:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
  BATE Borisov BATE Borisov 3:2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 3 Pohang Steelers Pohang Steelers 7:00 AM FC Seoul FC Seoul
  Incheon Utd. Incheon United 9:00 AM Daegu FC Daegu FC
  Gwangju FC Gwangju FC 9:00 AM Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 21 NK Krka NK Krka 4:00 PM NK Rogaska NK Rogaska
  NK Dravograd NK Dravograd 4:00 PM NK Radomlje NK Radomlje
  NK Dekani NK Dekani 4:00 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 4:00 PM NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 4:00 PM NK Roltek Dob NK Dob
  ND Gorica ND Gorica 4:00 PM Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 2 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:00 AM Hartford Athletic Hartford
  Miami FC Miami FC 1:30 AM Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 4:30 AM Austin Bold FC Bold FC
  North Carolina North Carolina FC 8:30 PM Philadelphia Union II Union II
  Real Monarchs Real Monarchs SLC 11:00 PM Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Kansas City II Sporting Kansas City II 11:00 PM Indy Eleven Indy Eleven
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 11:30 PM San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 3 Seoul E-Land Seoul E-Land 6:00 AM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Jeju Utd. Jeju United 8:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
  Suwon FC Suwon FC 8:00 AM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 29 Dumbarton FC Dumbarton FC 5:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  East Fife East Fife FC 5:00 PM Montrose FC Montrose
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 5:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Peterhead FC Peterhead FC 5:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
  Stranraer Stranraer FC 5:00 PM Clyde FC Clyde FC
Matchday 25 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 3:00 PM VV DOVO Veenendaal DOVO
  FC Lisse FC Lisse 3:30 PM VV Goes VV Goes
  Hoek HSV Hoek 3:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 3:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 3:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  SteDoCo VV SteDoCo 3:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  ONS Sneek ONS Sneek 4:00 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 7:00 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  RKVV DEM RKVV DEM 6:00 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 8:30 PM VV Gemert VV Gemert
Matchday 20 FC Dornbirn FC Dornbirn 3:30 PM SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 38
West Brom West Bromwich Albion 2:30 PM Birmingham City Birmingham
  Luton Luton Town 5:00 PM Preston North End Preston NE
  Middlesbrough Middlesbrough FC 5:00 PM Swansea City Swansea
  Blackburn Blackburn Rovers 5:00 PM Bristol City Bristol City
  Hull City Hull City 5:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Huddersfield Huddersfield Town 5:00 PM Wigan Athletic Wigan
  Reading Reading FC 5:00 PM Stoke City Stoke City
 
QPR Queens Park Rangers 5:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
  Millwall Millwall FC 5:00 PM Derby County Derby
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 5:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 29 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 5:00 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Edinburgh City Edinburgh City FC 5:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Elgin City Elgin City FC 5:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Stirling Stirling Albion FC 5:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
  Albion Rovers Albion Rovers FC 5:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
Round of 16 AC Oulu AC Oulu 1:30 PM FC Honka FC Honka
  Peli-Karhut Peli-Karhut 1:30 PM FC Lahti FC Lahti
  Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 3:30 PM Turun Palloseura TPS
  Mikkelin Mikkelin Palloilijat 4:00 PM FC Haka FC Haka
  KaaPo Kaarinan Pojat 5:00 PM Kuopion Palloseura KuPS
  FC KTP FC KTP 5:30 PM Ilves Tampere Ilves
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 6:30 PM HJK Helsinki HJK Helsinki
  JIPPO JIPPO Joensuu 7:00 PM FC Inter Turku FC Inter
Matchday 4 Defensor Defensor Sporting Club 9:30 PM Montevideo City Torque Mvd City Torque
  CA Fénix CA Fénix 9:30 PM Club Atlético Progreso Progreso
  Boston River Club Atlético Boston River 10:00 PM Montevideo Wanderers Wanderers
Group 4 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 4:00 PM Vestri Ísafjördur Vestri
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 4:00 PM Valur Reykjavík Valur
  Fjölnir Fjölnir Reykjavík 5:15 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 2 Ethnikos Ethnikos Achnas 5:00 PM Doxa Katokopias Doxa Katokopias
  APOEL Nicosia APOEL Nicosia 5:00 PM Anorthosis Famagusta Anorthosis
  AEK Larnaca AEK Larnaca 7:00 PM AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 17 Waitakere Utd. Waitakere United 5:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Southern United Southern United 0:1 Team Wellington Team Wellington
Matchday 4 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 5:00 PM Drogheda United FC Drogheda United
  Sabah Sabah FA 2:2 Perak TBG FC Perak TBG
  Melaka Utd. SA Melaka United SA 0:1 Pahang FA Pahang FA
  Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 1:1 FELDA United FC FELDA United
  PJ City Petaling Jaya City FC 3:00 PM Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 3 Young Lions Garena Young Lions 0:2 Balestier Khalsa Balestier Khals
  Tampines Rovers Tampines Rovers 2:0 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 38 Bristol Rovers Bristol Rovers 5:00 PM Ipswich Town Ipswich
  Rotherham Rotherham United 5:00 PM Southend United Southend United
  Burton Albion Burton Albion 5:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Bolton Bolton Wanderers 5:00 PM Peterborough United Peterborough
  Portsmouth Portsmouth FC 5:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Blackpool Blackpool FC 5:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  Gillingham FC Gillingham FC 5:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
  Coventry Coventry City 5:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Oxford United Oxford United 5:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Doncaster Doncaster Rovers 5:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Oldham Athletic Oldham Athletic 5:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Bradford Bradford City 5:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Grimsby Town Grimsby Town 5:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Port Vale Port Vale FC 5:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 5:00 PM Cheltenham Town Cheltenham
  Macclesfield Macclesfield Town 5:00 PM Walsall FC Walsall
  Stevenage Stevenage FC 5:00 PM Newport County Newport County
  Colchester Utd. Colchester United 5:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Mansfield Town Mansfield Town 5:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Exeter City Exeter City 5:00 PM Salford City Salford
  Morecambe FC Morecambe FC 5:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Forest Green Forest Green Rovers 5:00 PM Northampton Town Northampt. Town
Matchday 39 Dover Athletic Dover Athletic 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Barrow Barrow AFC 5:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Sutton Utd Sutton United 1:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Woking FC Woking FC 5:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Notts County Notts County 4:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC 5:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Bromley Bromley FC 5:00 PM Chorley FC Chorley FC
  Fylde AFC Fylde 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:2 Stockport County Stockport
  Yeovil Town Yeovil Town 5:00 PM Barnet FC Barnet
  Halifax Town FC Halifax Town 0:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 32 Crusaders Crusaders FC 5:00 PM Glentoran FC Glentoran
  Glenavon Glenavon FC 5:00 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
  Institute FC Institute FC 5:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Linfield Linfield FC 5:00 PM Larne FC Larne FC
  Coleraine Coleraine FC 5:00 PM Dungannon Swifts Dungannon
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 5:00 PM Ballymena United Ballymena
  Queen's Uni Queen's University 1:00 AM Ballinamallard United Ballinamallard
  Dergview Dergview FC 1:00 AM Knockbreda FC Knockbreda FC
  Loughgall Loughgall FC 1:00 AM PSNI FC PSNI FC
  Newry City Newry City AFC 5:00 PM Ards FC Ards FC
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC 5:00 PM Harland & Wolff Welders HW Welders
  Dundela FC Dundela FC 5:00 PM Portadown FC Portadown
Matchday 17 Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 1:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Newington YC Newington YC 1:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Armagh City FC Armagh City FC 1:00 AM Moyola Park AFC Moyola Park
  Tobermore Tobermore United FC 1:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Bangor Bangor FC 1:00 AM Limavady United Limavady United
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 1:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
Matchday 31 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 4:00 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Renate AC Renate 4:00 PM AC Monza Monza
  Cesena Cesena FC 4:00 PM Ravenna FC Ravenna
  Fermana Fermana FC 4:00 PM Rimini FC Rimini
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 4:00 PM FC Südtirol Südtirol
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 4:00 PM US Triestina Triestina
  Reggio Audace Reggio Audace FC 4:00 PM Modena FC 2018 Modena
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 6:00 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Potenza Potenza Calcio 9:45 PM SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 8 Wanderers Santiago Wanderers 1:00 AM CSD Colo Colo Colo Colo
  Cobresal CD Cobresal 0:1 CD Universidad Católica CDUC
  CD Palestino CD Palestino 10:30 PM Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 28 Pendikspor Pendikspor 1:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Sariyer Sariyer 1:0 Hacettepe Spor Hacettepe
  Ankara Demir Ankara Demirspor 1:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:2 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 29 AJ Auxerre AJ Auxerre 4:00 PM RC Lens Lens
Matchday 19 Biolog Biolog Novokubansk 3:0 Dinamo Stavropol Stavropol
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:4 Volgar Astrakhan Volgar
  SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:1 FK Makhachkala Makhachkala
  Alania Vl. Alania Vladikavkaz 4:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
  Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 3:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 25 Marítimo CS Marítimo 5:30 PM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Portimonense Portimonense SC 5:30 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
  Benfica SL Benfica 8:00 PM CD Tondela Tondela
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 10:30 PM Sporting CP Sporting CP
  Varzim Varzim SC 1:00 PM CD Nacional Nacional
  FC Porto B FC Porto B 5:00 PM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Estoril Estoril Praia 5:00 PM GD Chaves Chaves
  Benfica B SL Benfica B 5:30 PM Académica Coimbra Coimbra
Matchday 36 Benfica U23 SL Benfica U23 12:00 PM Sporting CP U23 Sporting CP U23
  Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 12:00 PM CS Marítimo U23 Marítimo U23
  Braga U23 SC Braga U23 12:00 PM Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 12:00 PM FC Famalicão U23 Famalicão U23
  Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 12:00 PM CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
  Aves U23 CD Aves U23 12:00 PM Estoril Praia U23 Estoril U23
  Portimonense 23 Portimonense SC U23 12:00 PM Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 29 Morton Greenock Morton FC 5:00 PM Dundee United FC Dundee United
  Partick Thistle Partick Thistle FC 5:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Arbroath Arbroath FC 5:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Dundee FC Dundee FC 5:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 28 Karagümrük Fatih Karagümrük 2:2 Altay SK Altay SK
  Bursaspor Bursaspor 1:1 Boluspor Boluspor
Matchday 26 FC Chiasso FC Chiasso 6:00 PM FC Aarau FC Aarau
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 6:00 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 19 Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 11:00 AM SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
  Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 12:00 PM FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
  SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 12:00 PM FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
  Karvina U19 MFK Karvina U19 12:00 PM FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
  Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 1:30 PM AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
  Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 2:00 PM 1.FC Slovacko U19 Slovacko U19
  FC Zlin U19 FC Zlin U19 3:30 PM FK Pardubice U19 Pardubice U19
Matchday 18 FK Pardubice FK Pardubice 11:15 AM 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
  Dukla Prague FK Dukla Prag 11:15 AM FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 11:15 AM MFK Chrudim Chrudim
  Baník Sokolov FK Baník Sokolov 11:15 AM FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
  SK Lisen SK Lisen 3:30 PM FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 21 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 2:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 26 Smederevo FK Smederevo 0:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 0:1 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 7 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 2:30 PM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 3:00 PM IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  SJK U19 SJK Seinäjoki U19 3:00 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 3:15 PM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 6:10 PM Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
Matchday 23 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:40 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Radomiak Radomiak Radom 4:00 PM Odra Opole Odra Opole
  GKS Belchatow GKS Belchatow 5:00 PM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 7:00 PM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9:00 PM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 20 Bron Radom Bron Radom 1:00 AM Huragan Morag Huragan Morag
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1:00 AM Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  RKS Radomsko RKS Radomsko 1:00 AM Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 1:00 AM Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda 1:00 AM KS Wasilków KS Wasilków
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice 1:00 AM Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  C. Elblag Concordia Elblag 1:00 AM Olimpia Zambrow O. Zambrow
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw 1:00 AM Legia Warsaw II Legia II
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 1:00 AM Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
Matchday 19 Grom N.S. Grom Nowy Staw 3:00 PM KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 4:00 PM Swit Szczecin Swit Szczecin
  Nielba Nielba Wagrowiec 4:00 PM Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 4:00 PM Górnik Konin Górnik Konin
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 4:30 PM Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg 6:00 PM KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 20 Wisla Sand. Wisla Sandomierz 1:00 AM Hutnik Krakow Hutnik Krakow
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ 1:00 AM Hetman Zamosc Hetman Zamosc
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:00 AM Wisloka Debica Wisloka Debica
  Chelmianka Chelmianka Chelm 1:00 AM Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 1:00 AM KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 1:00 AM Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Avia Swidnik Avia Swidnik 1:00 AM Stal Krasnik Stal Krasnik
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:00 AM Korona Kielce II Korona Kielce II
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 1:00 AM Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 2 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
  Irtysh Irtysh Pavlodar 1:1 Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
Matchday 3 Kokand 1912 FK Kokand 1912 2:1 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
  Mash'al Mash'al Mubarek 1:1 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
  Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 4:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 18 Southampton U18 Southampton FC U18 1:00 PM Norwich City U18 Norwich U18
  Swansea U18 Swansea City U18 1:00 PM Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
  West Ham U18 West Ham United U18 1:00 PM Fulham FC U18 Fulham U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 1:00 PM Everton FC U18 Everton U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 1:00 PM West Bromwich Albion U18 West Brom U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 1:00 PM Reading FC U18 Reading U18
  Chelsea U18 Chelsea FC U18 2:00 PM Leicester City U18 Leicester U18
  Aston Villa U18 Aston Villa U18 2:00 PM Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
  Derby U18 Derby County U18 2:30 PM Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 2:30 PM Newcastle United U18 Newcastle U18
  Stoke U18 Stoke City U18 3:00 PM Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 4:00 PM Manchester City U18 Man City U18
Matchday 19 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 1:00 PM Derby County U23 Derby U23
Matchday 1 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 3:00 PM Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 5:15 PM Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  FC Ashdod FC Ashdod 6:30 PM Hapoel Raanana Hapoel Raanana
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 7:50 PM Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 28 Vác Vác FC 0:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Budafoki MTE Budafoki MTE 0:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
  MTK Budapest MTK Budapest 3:1 Vasas FC Vasas FC
  Haladás Szombathelyi Haladás 3:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  BFC Siófok BFC Siófok 0:0 Dorogi FC Dorog
  Szeged Szeged-Csanád - GA 1:0 Budaörsi SC Budaörs
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 1:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 23 Lech Poznan II Lech Poznan II 1:00 PM Garbarnia Krakow Garbarnia
  Resovia Resovia Rzeszów 4:00 PM Blekitni Stargard Blekitni
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 4:00 PM Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 5:00 PM Legionovia Legionowo Legionovia
  Elana Torun Elana Torun 7:00 PM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Widzew Lodz Widzew Lodz 8:10 PM Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 28 Payasspor Payasspor 0:1 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Turgutluspor Turgutluspor 1:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
  Fethiyespor Fethiyespor 2:3 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Modafen Modafen 2:0 Muglaspor Muglaspor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 2:1 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 18 Gurten Union Gurten 4:00 PM TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 6:00 PM Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 8:00 PM SV Ried II SV Ried II
Matchday 24 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 3:00 PM FC Memmingen FC Memmingen
  Aubstadt TSV Aubstadt 3:00 PM TSV Buchbach TSV Buchbach
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 3:00 PM SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 3:00 PM SV Schalding-Heining SV Schalding
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 3:00 PM 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  SV Heimstetten