For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 15, 2020

Matchday 26
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
FC Augsburg FC Augsburg 7:00 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:30 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Hannover 96 Hannover 96 2:30 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 19 UE Engordany UE Engordany 1:00 PM FC Ordino FC Ordino
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 3:00 PM UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 5:00 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  Sant Julia UE Sant Julia 7:00 PM Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 28 CD Leganés CD Leganés 7:30 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
 
Valencia Valencia CF 7:30 PM Levante UD Levante
  Athletic Athletic Bilbao 7:30 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
  RCD Mallorca RCD Mallorca 7:30 PM FC Barcelona FC Barcelona
  Celta de Vigo Celta de Vigo 7:30 PM Villarreal CF Villarreal
 
Real Madrid Real Madrid 7:30 PM SD Eibar SD Eibar
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 7:30 PM Deportivo Alavés Alavés
  Real Sociedad Real Sociedad 7:30 PM CA Osasuna CA Osasuna
  Granada CF Granada CF 7:30 PM Getafe CF Getafe
 
Sevilla FC Sevilla FC 7:30 PM Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 29 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 4:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  Monaco AS Monaco 6:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Paris SG Paris Saint-Germain 10:00 PM OGC Nice OGC Nice
Matchday 23
LASK LASK 3:30 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 3:30 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 6:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 22 Sochi FC Sochi 2:0 FK Krasnodar Krasnodar
  CSKA Moscow CSKA Moscow 0:0 FK Ufa Ufa
  Rostov FK Rostov 1:3 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 15 Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 1:2 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 1:0 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 0:1 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  Akademia Dinamo Akademia Dinamo Moscow 4:2 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
  Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 0:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 1:4 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 22 FK Tambov II FK Tambov II 1:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 26
BSC Young Boys BSC Young Boys 5:00 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
FC Basel FC Basel 1893 5:00 PM FC Sion FC Sion
Matchday 27 Sparta R. Sparta Rotterdam 1:15 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
 
Ajax Ajax Amsterdam 3:30 PM FC Twente Enschede FC Twente
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 5:45 PM FC Groningen FC Groningen
  VVV-Venlo VVV-Venlo 5:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 26 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 12:30 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
 
Kayserispor Kayserispor 2:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Trabzonspor Trabzonspor 1:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Galatasaray Galatasaray SK 0:0 Besiktas JK Besiktas
Matchday 31 Rangers Rangers FC 2:00 PM Celtic FC Celtic
  Livingston FC Livingston FC 5:00 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:1 Vorskla Poltava Vorskla
  Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1:0 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 Desna Chernihiv Desna
Matchday 25 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 3:30 PM RAAL La Louvière La Louvière
  RCS Verlaine RCS Verlaine 4:00 PM RUS Rebecq RUS Rebecq
  RFC Tilleur RFC Tilleur 4:00 PM RRC Stockay-Warfusée Stockay
  RE Acren RE Acren-Lessines 4:00 PM RS Waremmien FC Waremme
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 4:00 PM Royal Francs Borains Francs Borains
  Solières Solières Sport 4:00 PM RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 30 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 7:00 PM RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Cercle Brugge Cercle Brugge 7:00 PM KV Oostende KV Oostende
  RSC Charleroi RSC Charleroi 7:00 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
  KRC Genk KRC Genk 7:00 PM KV Mechelen KV Mechelen
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 7:00 PM Royal Excel Mouscron Mouscron
  KAS Eupen KAS Eupen 7:00 PM Club Brugge KV Club Brugge
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 7:00 PM KAA Gent KAA Gent
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 7:00 PM Standard Liège Standard Liège
Matchday 25 RFC Lüttich RFC Lüttich 4:00 PM URSL Visé URSL Visé
  KSCT Menen KSCT Menen 4:00 PM KFC VW Hamme VW Hamme
  FC Gullegem FC Gullegem 4:00 PM KRC Gent KRC Gent
  Merelbeke KFC Merelbeke 4:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 4:00 PM Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 4:00 PM KVK Tienen Tienen
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 4:00 PM SK Londerzeel SK Londerzeel
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:00 PM Bocholt VV Bocholt VV
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 4:00 PM RC Hades RC Hades
  KFC Duffel KFC Duffel 0:5 Berchem Sport Berchem Sport
  Randers FC Randers FC 1:00 PM Hobro IK Hobro IK
  Silkeborg IF Silkeborg IF 3:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  FC Midtjylland FC Midtjylland 3:00 PM AC Horsens AC Horsens
  Lyngby BK Lyngby BK 5:00 PM FC Copenhagen FC Copenhagen
  Aarhus GF Aarhus GF 7:00 PM Odense Boldklub Odense BK
Matchday 27 Cracovia Cracovia 4:00 PM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 6:30 PM Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 26 NK Celje NK Celje 4:00 PM NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 18 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 5:00 PM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 5:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  F91 Dudelange F91 Dudelange 5:00 PM US Hostert US Hostert
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 5:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
  Differdange 03 FC Differdange 03 5:00 PM FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 1 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 4:00 PM MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 23 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 1:00 AM BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 24 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 4:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 4:00 PM SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 4:00 PM FC Coburg FC Coburg
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 4:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  TuS Röllbach TuS Röllbach 4:00 PM SV Friesen SV Friesen
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 4:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  ASV Rimpar ASV Rimpar 4:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 19 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 3:00 PM SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  FC Huchting FC Huchting 3:30 PM TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
  SV Lemwerder SV Lemwerder 4:00 PM TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 4:00 PM SV Grohn SV Grohn
Matchday 24 SF Köllerbach SF Köllerbach 4:00 PM Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  FV Eppelborn FV Eppelborn 4:00 PM SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  Auersmacher SV Auersmacher 4:00 PM FC 08 Homburg II FC Homburg II
  RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 4:00 PM TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  FV Schwalbach FV Schwalbach 4:00 PM VfB Dillingen VfB Dillingen
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 4:00 PM SV Mettlach SV Mettlach
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 4:00 PM FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
  1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 4:00 PM VfL Primstal VfL Primstal
  Halberg Brebach SC Halberg Brebach 4:00 PM SpVgg Quierschied Quierschied
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 4:00 PM SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 4:00 PM VSF Amern VSF Amern
  ASV Süchteln ASV Süchteln 4:00 PM DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 4:00 PM VfR Fischeln VfR Fischeln
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 4:00 PM SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  VfL Rhede VfL Rhede 4:00 PM DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 4:00 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  Holzheimer SG Holzheimer SG 4:30 PM PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 23 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 3:30 PM VfB Wissen VfB Wissen
  SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 4:00 PM FSV Salmrohr FSV Salmrohr
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 4:00 PM TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 4:30 PM SG Alfbachtal SG Alfbachtal
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 5:30 PM SV Morbach SV Morbach
Matchday 19 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 4:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 4:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 18 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:30 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 22 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:00 AM VfB Eppingen VfB Eppingen
  Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 1:00 AM SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
  VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 1:00 AM Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:00 AM VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 1:00 AM FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 1:00 AM FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 24 FV Breidenbach FV Breidenbach 4:00 PM SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  Langenaubach SSV Langenaubach 4:00 PM FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  FC Cleeberg FC Cleeberg 4:00 PM Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  FC Gießen II FC Gießen II 4:00 PM VfB Marburg VfB Marburg
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 4:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 4:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  RSV Weyer RSV Weyer 4:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 4:00 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 4:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  FC Körle FC Körle 4:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 4:00 PM OSC Vellmar OSC Vellmar
  Sandershausen TSG Sandershausen 4:00 PM SG Ehrenberg SG Ehrenberg
  Melsunger FV Melsunger FV 4:00 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  SG Johannesberg SG Johannesberg 4:00 PM SSV Sand SSV Sand
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 3:00 PM Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 4:00 PM 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 4:00 PM SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:00 PM Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 4:00 PM VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 4:00 PM JSK Rodgau JSK Rodgau
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 4:00 PM FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:00 PM SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 21 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 4:00 PM SV Steinwenden SV Steinwenden
  TuS Marienborn TuS Marienborn 4:00 PM SV Rülzheim SV Rülzheim
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 4:00 PM SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 4:00 PM FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  SV Morlautern SV Morlautern 4:00 PM TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 4:00 PM FC Basara Mainz Basara Mainz
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 4:00 PM FC Speyer 09 FC Speyer 09
  Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 4:00 PM TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 4:00 PM SC Roland Beckum SC Roland
  Delbrücker SC Delbrücker SC 4:00 PM Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 4:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 4:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 4:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  SV Spexard SV Spexard 4:00 PM SC Herford SC Herford
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 4:00 PM VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 23 FSV Gerlingen FSV Gerlingen 4:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 4:00 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  SV Sodingen SV Sodingen 4:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  Lüner SV Lüner SV 4:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 4:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 4:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  BSV Schüren BSV Schüren 4:15 PM SC Neheim SC Neheim
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 4:30 PM YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 21 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:0 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  Nueva Chicago Nueva Chicago 1:1 Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Quilmes Quilmes Atlético Club 1:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:0 Club Atlético Atlanta Atlanta
  Tigre Club Atlético Tigre 0:3 Instituto AC Córdoba Instituto AC
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 0:2 CD Morón CD Morón
  Belgrano Club Atlético Belgrano 1:1 Club Atlético Platense Platense
Group A Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:4 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  CA Unión Club Atlético Unión 1:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:2 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Group B Huracán Club Atlético Huracán 0:3 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 10 San Luis Atlético de San Luis 0:1 Puebla FC Puebla FC
  León Club León FC 3:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
  Tigres UANL Tigres UANL 3:2 FC Juárez FC Juárez
  Chivas Deportivo Guadalajara 1:1 CF Monterrey Monterrey
  Toluca Deportivo Toluca 2:3 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 3 Atlanta United Atlanta United FC 1:00 AM Sporting Kansas City Kansas
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:00 AM Colorado Rapids Colorado
  Philadelphia Philadelphia Union 1:30 AM San Jose Earthquakes Quakes
  Orlando City SC Orlando City SC 1:30 AM Chicago Fire FC Chicago Fire
  Houston Houston Dynamo 2:30 AM Seattle Sounders FC Sounders FC
  Revolution New England Revolution 7:30 PM Portland Timbers Timbers
Matchday 2 Kagoshima Utd. Kagoshima United 6:00 AM Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Fukushima Utd. Fukushima United 6:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 6:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
  SC Sagamihara SC Sagamihara 6:00 AM FC Gifu FC Gifu
  FC Imabari FC Imabari 6:00 AM Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 7:00 AM Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
  FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 7:00 AM azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 4 Tochigi SC Tochigi SC 7:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 1 FC Osaka FC Osaka 6:00 AM Honda Lock Honda Lock
  Honda FC Honda FC 6:00 AM ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 6:00 AM Verspah Oita Verspah Oita
  Sony Sendai Sony Sendai 6:00 AM Matsue City Matsue City
  Suzuka PntGttrs Suzuka Point Getters 6:00 AM MIO Biwako Shiga MIO Biwako
  Musashino City Tokyo Musashino City 6:00 AM Kochi United Kochi Utd.
  Nara Club Nara Club 6:00 AM Iwaki FC Iwaki FC
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 6:00 AM Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 8 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
  Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:1 Celaya FC Celaya
Matchday 23 Wellington P. Wellington Phoenix 3:0 Melbourne Victory Melbourne
  Adelaide United Adelaide United 0:3 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 22 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 1:00 PM FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 3:00 PM FK Velez Mostar U17 Velez U17
  Celik U17 NK Celik Zenica U17 4:00 PM FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
  Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 5:00 PM  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 16 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 3:00 PM FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 3:00 PM FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
  FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 4:00 PM NK Travnik U19 Travnik U19
  V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 5:00 PM FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 17 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 4:00 PM HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 2 Suduva Suduva Marijampole 6:00 PM FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 22 CS Constantine CS Constantine 3:0 US Biskra US Biskra
  ES Sétif ES Sétif 0:0 JS Kabylie JS Kabylie
  JS Saoura JS Saoura 1:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 14 Zamalek Zamalek SC 7:30 PM El Masry SC El Masry
Matchday 21 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 7:00 PM FAR Rabat FAR Rabat
Quarter-Finals 2nd leg Isloch Isloch Minskiy Rayon 3:5 on pens Dynamo Brest Dynamo Brest
Round of 16 AS Marsa AS Marsa 0:2 Esperance Tunis Esperance
  ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 5:3 on pens Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 3:5 on pens US Tataouine US Tataouine
  CS Chebba CS Chebba 3:1 Sporting Club de Ben Arous SC Ben Arous
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Association Sportive de Djerba AS Djerba
  Kalaa Sport Kalaa Sport 1:0 Wided Sportif Hamma WS Hamma
  US Monastir US Monastir 1:0 Club Africain Tunis Club Africain
  EGS Gafsa EGS Gafsa 3:1 Stade Tunisien Stade Tunisien
Final Esperance Esperance Tunis 1:00 AM Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 4 FC Telavi FC Telavi 1:00 AM FC Samtredia FC Samtredia
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:00 AM Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  Chikhura Chikhura Sachkhere 1:00 AM FC Dila Gori FC Dila
  Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:00 AM FC Saburtalo Saburtalo
  FC Merani FC Merani Tbilisi 1:00 AM Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 3 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 7:00 AM Busan IPark Busan IPark
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 9:00 AM Sangju Sangmu Sangju Sangmu
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 9:00 AM Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 21 Beltinci ND Beltinci 2:00 PM FC Koper FC Koper
  NK Brda NK Brda 4:00 PM NK Krsko NK Krsko
Matchday 2 Charlotte Ind. Charlotte Independence 1:00 AM Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Tulsa FC Tulsa 2:00 AM New Mexico United New Mexico Utd.
  Memphis 901 Memphis 901 FC 2:00 AM Saint Louis FC St. Louis FC
  El Paso El Paso Locomotive FC 3:30 AM Portland Timbers 2 Timbers 2
  Reno FC Reno 1868 FC 3:30 AM Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 4:00 AM Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 4:30 AM Sacramento Republic FC Sacramento FC
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 9:30 PM Louisville City FC Louisville City
  Legion FC Birmingham Legion FC 11:00 PM Charleston Battery Charleston
Matchday 3 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 6:00 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  FC Anyang FC Anyang 8:00 AM Chungnam Asan Chungnam Asan
Matchday 25 Quick DH HV & CV Quick 3:00 PM VV Dongen Dongen
  USV Hercules USV Hercules 3:00 PM SV Oss '20 SV Oss '20
  Westlandia RKVV Westlandia 3:00 PM ADO '20 Heemskerk ADO '20
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3:30 PM EVV Echt EVV Echt
  VV UNA VV UNA Veldhoven 3:30 PM FC Lienden Lienden
  Groene Ster RKSV Groene Ster 3:30 PM VV Hoogland Hoogland
Matchday 20 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 11:30 AM SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 38 Cardiff Cardiff City 3:00 PM Leeds United Leeds
Matchday 16 Hesperange Swift Hesperange 5:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 5:00 PM FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Rumelange US Rumelange 5:00 PM Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 5:00 PM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 5:00 PM UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 5:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Mondercange FC Mondercange 5:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 4 Rentistas CA Rentistas 9:30 PM Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Maldonado Club Deportivo Maldonado 9:30 PM Cerro Largo FC Cerro Largo
  Danubio FC Danubio FC 9:30 PM Atletico River Plate Montevideo River Plate
  CA Cerro Club Atlético Cerro 9:30 PM Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Group 1 Leiknir Leiknir Reykjavík 3:00 PM Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
  Breidablik Breidablik Kópavogur 9:15 PM KR Reykjavík KR Reykjavík
Group 3 Thór Thór Akureyri 5:00 PM FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 2 Pafos FC Pafos FC 4:00 PM Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 4:00 PM Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
  Omonia Nikosia Omonia Nicosia 6:00 PM Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 17 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 0:2 Auckland City FC Auckland City
  Hamilton W. Hamilton Wanderers 3:3 Tasman United Tasman United
  Canterbury Utd Canterbury United 1:1 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 4 UiTM FC UiTM FC 3:00 PM Polis DRM FA Polis DRM FA
  Kedah FA Kedah FA 2:0 FA Selangor FA Selangor
Semi-Finals Hilal Al-Hilal Riyadh 5:40 PM Abha Club Abha
  Ahli Al-Ahli Jeddah 7:45 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 3 Hougang Utd. Hougang United FC 1:2 Geylang International Geylang
Matchday 31 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Giana Erminio AS Giana Erminio 1:00 AM SS Arezzo Arezzo
  Olbia Olbia Calcio 1905 1:00 AM US Pianese Pianese
  Lecco Calcio Lecco 1912 1:00 AM Como 1907 Como
  Pontedera US Città di Pontedera 1:00 AM AC Gozzano Gozzano
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:00 AM Robur Siena Siena
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:00 AM Juventus U23 Juventus U23
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 4:00 PM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Carpi Carpi FC 1909 4:00 PM Imolese Calcio 1919 Imolese
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 4:00 PM US Sambenedettese Sambenedettese
  Padova Calcio Padova 6:30 PM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Feralpisalò Feralpisalò 6:30 PM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 3:30 PM AS Viterbese Castrense Viterbese
  Casertana Casertana FC 4:00 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Bari SSC Bari 4:00 PM Calcio Catania Catania
  Ternana Ternana Calcio 4:00 PM US Vibonese Vibonese
  Rende Rende Calcio 1968 4:00 PM US Catanzaro Catanzaro
  Reggina Reggina 1914 4:00 PM US Avellino 1912 Avellino
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 6:30 PM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Rieti FC Rieti 6:30 PM Cavese 1919 Cavese
  Paganese Paganese Calcio 1926 6:30 PM AZ Picerno Picerno
Matchday 8 CD Everton CD Everton 0:0 Deportes La Serena La Serena
  Coquimbo Unido Coquimbo Unido 0:3 Club Deportes Iquique CD Iquique
  Española Unión Española 4:4 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 28 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:7 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Gümüshanespor Gümüshanespor 0:0 Inegölspor Inegölspor
  BAK FK Baskent Akademi FK 2:0 Amed SK Amed SK
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:2 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  Samsunspor Samsunspor 2:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  1922 Konya 1922 Konyaspor 2:1 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 3:0 Corum Futbol Kulübü Corum FK
  Usak Spor AS Usak Spor AS 3:0 Elazigspor Elazigspor
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 0:1 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Van Spor FK Van Spor FK 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 0:3 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 0:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 0:3 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 32 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 7:30 PM CD Tenerife CD Tenerife
  Racing Racing Santander 7:30 PM CD Lugo CD Lugo
  Albacete Albacete Balompié 7:30 PM UD Almería UD Almería
  UD Las Palmas UD Las Palmas 7:30 PM Girona FC Girona
  Real Zaragoza Real Zaragoza 7:30 PM AD Alcorcón Alcorcón
  Cádiz CF Cádiz CF 7:30 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  CD Mirandés CD Mirandés 7:30 PM CD Numancia CD Numancia
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 7:30 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  Málaga CF Málaga CF 7:30 PM SD Huesca SD Huesca
  Elche CF Elche CF 7:30 PM Extremadura UD Extremadura
  Real Oviedo Real Oviedo 7:30 PM SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 27 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 2:0 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Tom Tomsk Tom Tomsk 2:1 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 FK Khimki Khimki
  Chertanovo Chertanovo Moscow 3:0 Mordovia Saransk Mordovia
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 1:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
  Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 0:0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  Baltika Baltika Kaliningrad 2:0 FK Armavir Armavir
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:0 Luch Vladivostok Luch
Matchday 19 Anzhi Anzhi Makhachkala 3:2 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 25 Desportivo Aves Desportivo Aves 5:00 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Santa Clara CD Santa Clara 5:00 PM SC Braga Braga
  Boavista Boavista Porto FC 7:30 PM Moreirense FC Moreirense
  Famalicão FC Famalicão 10:00 PM FC Porto FC Porto
  Covilhã SC Covilhã 1:15 PM CD Mafra Mafra
  Casa Pia Casa Pia AC 5:00 PM Leixões SC Leixões
  Oliveirense UD Oliveirense 5:00 PM UD Vilafranquense Vilafranquense
Matchday 28 Hatayspor Hatayspor 2:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
  Adanaspor Adanaspor 1:1 Keciörengücü Keciörengücü
  Menemen Spor Menemen Spor 2:2 Istanbulspor Istanbulspor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 1:1 Giresunspor Giresunspor
  Akhisarspor Akhisarspor 0:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 26 FC Wil 1900 FC Wil 1900 3:30 PM FC Winterthur FC Winterthur
  FC Vaduz FC Vaduz 4:00 PM SC Kriens SC Kriens
Matchday 18 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 3:30 PM FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 21 Nyköbing FC Nyköbing FC 3:00 PM FC Roskilde FC Roskilde
  Vejle BK Vejle Boldklub 4:00 PM Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 26 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:4 Graficar Belgrad Graficar
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:0 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 2:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:0 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 7 HJK U19 HJK Helsinki U19 1:00 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 2:00 PM FC Espoo U19 FC Espoo U19
  Jazz U19 FC Jazz U19 3:30 PM FC Haka U19 FC Haka U19
  PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 7:30 PM Malmin Palloseura U19 MPS U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 9:00 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Matchday 23 GKS Tychy GKS Tychy 1:40 PM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 19 Pogon II Pogon Szczecin II 12:00 PM Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 4:00 PM Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 2 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 0:1 Kaysar Kyzylorda Kaysar
  Taraz FK Taraz 3:2 Ordabasy Shymkent Ordabasy
  Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:0 Kairat Almaty Kairat Almaty
  Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 2:3 FC Astana FC Astana
Matchday 3 FK Andijon FK Andijon 0:0 Navbahor Namangan Navbahor
  Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 3:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 19 Everton U23 Everton FC U23 3:00 PM Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 7:00 PM Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 8:15 PM Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 23 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 1:00 PM Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 2:00 PM Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  GKS Katowice GKS Katowice 2:05 PM Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 29 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:00 PM UD Melilla UD Melilla
  Sporting B Sporting de Gijón B 1:00 PM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:00 PM Las Rozas CF Las Rozas CF
  Racing Ferrol Racing Ferrol 1:00 PM Real Madrid Castilla RM Castilla
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:00 PM Marino Luanco Marino Luanco
  Coruxo FC Coruxo FC 1:00 PM Getafe CF B Getafe CF B
  UP Langreo UP Langreo 1:00 PM Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 1:00 PM Atlético Baleares Atl. Baleares
  Pontevedra Pontevedra CF 1:00 PM Celta Vigo B Celta Vigo B
  UD Ibiza UD Ibiza 1:00 PM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 28 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 3:0 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Cankaya FK Cankaya FK
  Yomra Spor Yomra Spor 2:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Manisaspor Manisaspor 0:4 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Serik Belediye Serik Belediyespor 0:0 Düzce Spor Düzce Spor
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 1:0 Erzin Spor Erzin Spor
  Tokatspor Tokatspor 1:2 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 2:2 Silivrispor Silivrispor
  Catalcaspor Catalcaspor 1:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 29 CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 1:00 PM CD Guijuelo CD Guijuelo
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:00 PM SD Leioa SD Leioa
  Calahorra CD Calahorra 1:00 PM Real Sociedad B Real Sociedad B
  CD Tudelano CD Tudelano 1:00 PM CD Izarra CD Izarra
  Haro Deportivo Haro Deportivo 1:00 PM Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
  Valladolid B Real Valladolid B 1:00 PM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  SD Amorebieta SD Amorebieta 1:00 PM Burgos CF Burgos CF
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:00 PM Barakaldo CF Barakaldo CF
  Arenas Club Arenas Club 1:00 PM Unionistas CF Unionistas CF
  Real Unión Real Unión Club 1:00 PM UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 28 Cizre Spor Cizre Spor 12:30 PM Ofspor Ofspor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 0:4 Erbaaspor Erbaaspor
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 0:0 Karsiyaka Karsiyaka
  Kocaelispor Kocaelispor 3:0 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Erokspor Esenler Erokspor 4:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 29 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:00 PM UE Olot UE Olot
  Atl. Levante Atlético Levante UD 1:00 PM Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  Hércules CF Hércules CF 1:00 PM UE Cornellà UE Cornellà
  UE Llagostera UE Llagostera 1:00 PM FC Andorra FC Andorra
  CF Badalona CF Badalona 1:00 PM RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  Orihuela CF Orihuela CF 1:00 PM CD Ebro CD Ebro
  SD Ejea SD Ejea 1:00 PM CF La Nucía CF La Nucía
  AE Prat AE Prat 1:00 PM Valencia Mestalla Valencia B
  Villarreal CF B Villarreal CF B 1:00 PM CD Castellón CD Castellón
  CE Sabadell CE Sabadell 1:00 PM FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 28 Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 1:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 0:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Pazarspor Pazarspor 4:1 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Darica GB Darica Genclerbirligi 2:3 Somaspor Somaspor
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 1:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 29 CD Don Benito CD Don Benito 1:00 PM Yeclano Deportivo Yeclano
  San Fernando CD San Fernando CD 1:00 PM Córdoba CF Córdoba CF
  FC Cartagena FC Cartagena 1:00 PM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 1:00 PM Real Murcia CF Real Murcia
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:00 PM Villarrubia CF Villarrubia CF
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:00 PM Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Marbella FC Marbella FC 1:00 PM Recreativo Granada Recre Granada
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 1:00 PM Cádiz CF B Cádiz B
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 1:00 PM Algeciras CF Algeciras CF
  Mérida AD Mérida AD 1:00 PM CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 24 Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:00 PM FV Illertissen FV Illertissen
  SC Freiburg II SC Freiburg II 4:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 20 AC Bellinzona AC Bellinzona 3:30 PM SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 5:00 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
Matchday 1 SV Wörgl SV Wörgl 4:00 PM SC Schwaz Schwaz
Matchday 18 Slagelse Slagelse B&I 2:00 PM Hellerup IK Hellerup IK
  Vejgaard B Vejgaard B 2:00 PM Thisted FC Thisted FC
  Ringköbing IF Ringköbing IF 3:00 PM Akademisk Boldklub Akademisk BK
Matchday 17 SR Delémont SR Delémont 3:30 PM FC Solothurn FC Solothurn
  FC Langenthal FC Langenthal 4:00 PM SC Buochs SC Buochs
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 4:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Kosova FC Kosova 4:30 PM FC Thalwil FC Thalwil
Matchday 26 USC Paloma USC Paloma Hamburg 11:45 AM HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 3:00 PM Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 3:00 PM Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  Concordia Concordia Hamburg 4:00 PM FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
  TSV Sasel TSV Sasel 4:00 PM SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 24 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 4:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 3:00 PM Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  1860 München II TSV 1860 München II 3:00 PM FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 18 FC Düren 1.FC Düren 4:00 PM FC Hürth FC Hürth
  FC Hennef 05 FC Hennef 05 4:00 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 4:15 PM Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 4:15 PM SV Breinig SV Breinig
  SV Deutz 05 Sportvereinigung Deutz 05 4:30 PM SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
  FC Pesch FC Pesch 4:30 PM SpVg Frechen 20 Frechen 20
  VfL Vichttal VfL Vichttal 4:30 PM Siegburger SV 04 Siegburger SV
Matchday 23 Hammer SpVg Hammer SpVg 4:00 PM SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
  TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 4:00 PM FC Gütersloh FC Gütersloh
  SV Schermbeck SV Schermbeck 4:00 PM SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 4:00 PM ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC 4:00 PM FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 4:00 PM TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne 4:15 PM TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 5:00 PM Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 22 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 12:00 PM SV Hemelingen SV Hemelingen
  Schwachhausen TuS Schwachhausen 2:00 PM Leher TS Bremerhaven Leher TS
  W. Bremen III SV Werder Bremen III 2:00 PM SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
  SC Borgfeld SC Borgfeld 4:00 PM Habenhauser FV Habenhauser FV
  BSC Hastedt BSC Hastedt 4:00 PM FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 19 FC Petrzalka FC Petrzalka 11:30 AM FC STK 1914 Samorin STK Samorin
  Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 3:30 PM MSK Zilina B Zilina B
Matchday 18 WAF Brigittenau WAF Brigittenau 11:30 AM ASK Elektra ASK Elektra
Matchday 21 RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 1:00 AM Hamburger SV U19 Hamburg U19
  Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 1:00 AM Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 1:00 PM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 2:00 PM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 3:30 PM 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 1:00 AM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 1:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 1:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 12:00 PM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 2:00 PM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19