For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:21:59 AM
relegation round
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 7:15 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 35 Watford Watford FC 2:30 PM Newcastle United Newcastle
Matchday 35
Norwich Norwich City 2:30 PM West Ham United West Ham
Matchday 35
Liverpool Liverpool FC 5:00 PM Burnley FC Burnley
Matchday 35 Sheffield Utd. Sheffield United 7:30 PM Chelsea FC Chelsea
Matchday 35 Brighton Brighton & Hove Albion 10:00 PM Manchester City Man City
Matchday 36 CA Osasuna CA Osasuna 6:00 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 36 Real Valladolid Real Valladolid CF 8:30 PM FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 36
Atlético Madrid Atlético Madrid 11:00 PM Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 32
Lazio SS Lazio 6:15 PM US Sassuolo Sassuolo
Matchday 32 Brescia Brescia Calcio 8:30 PM AS Roma AS Roma
Matchday 32
Juventus Juventus FC 10:45 PM Atalanta BC Atalanta
Matchday 28 Arsenal Tula Arsenal Tula 4:00 PM FK Tambov Tambov
Matchday 28 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 6:30 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 28 Sochi FC Sochi 8:30 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 30
FC Zürich FC Zürich moved FC Sion FC Sion
Matchday 30
FC Basel FC Basel 1893 9:30 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 32 Göztepe Göztepe 9:00 PM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Line-ups FC Viitorul FC Viitorul Constanța 3:00 PM Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 9 Hermannstadt AFC Hermannstadt 5:30 PM FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 8 Karpaty Karpaty Lviv 0:3 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 8 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 7:30 PM PFK Lviv PFK Lviv
Matchday 8 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 5:00 PM Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Matchday 33 Randers FC Randers FC 7:00 PM Odense Boldklub Odense BK
Matchday 34 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 7:55 PM HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 34 NK Osijek NK Osijek 10:05 PM NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 3 FC KTP FC KTP 4:00 PM Musan Salama MuSa
Matchday 3 VPS Vaasan Palloseura 4:30 PM Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 3 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 5:00 PM Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 3 AC Kajaani AC Kajaani 5:00 PM IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 3 AC Oulu AC Oulu 5:00 PM SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 11 FC Inter FC Inter Turku 5:00 PM Ilves Tampere Ilves
Matchday 35 Arka Gdynia Arka Gdynia 4:00 PM LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 35 Legia Warszawa Legia Warszawa 6:30 PM Cracovia Cracovia
Matchday 35 Wisla Kraków Wisla Kraków 9:00 PM Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 33 NK Domzale NK Domzale 9:00 PM NK Bravo NK Bravo
Matchday 5 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 4:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 5 Ruzomberok MFK Ruzomberok 7:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 5 MSK Zilina MSK Zilina 7:00 PM MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 5 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 7:00 PM SKF Sered SKF Sered
Matchday 5 AS Trencin AS Trencin 7:00 PM FC Nitra FC Nitra
Matchday 5 Pohronie FK Pohronie 7:00 PM FK Senica FK Senica
Group Stage Sounders FC Seattle Sounders FC 4:00 AM San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 4 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 12:00 PM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 4 Oita Trinita Oita Trinita 12:00 PM Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 4 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 12:00 PM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 4 Albirex Niigata Albirex Niigata 12:00 PM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 4 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 12:30 PM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 4 FC Ryukyu FC Ryukyu 12:30 PM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 4 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:00 PM Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 4 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:00 PM Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 4 Omiya Ardija Omiya Ardija 1:00 PM Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 4 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:00 PM Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 4 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:00 PM Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 4 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:00 PM Ehime FC Ehime FC
Matchday 3 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 7:00 AM Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 3 Fukushima Utd. Fukushima United 9:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 3 FC Imabari FC Imabari 10:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 3 SC Sagamihara SC Sagamihara 11:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 3 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 11:00 AM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 3 FC Gifu FC Gifu 12:00 PM Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 3 Kataller Toyama Kataller Toyama 12:30 PM azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 3 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:00 PM Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 5 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 5:00 PM Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 5 Magni ÍF Magni Grenivík 5:00 PM UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 11 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:00 PM Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 11 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:00 PM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 11 Incheon Utd. Incheon United 1:00 PM Sangju Sangmu Sangju Sangmu
Matchday 19 Real Monarchs Real Monarchs SLC 11:00 PM San Diego Loyal SC San Diego Loyal
Matchday 10 Suwon FC Suwon FC 1:00 PM Chungnam Asan Chungnam Asan
Matchday 10 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 1:00 PM Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 43 Charlton Charlton Athletic 2:30 PM Reading FC Reading
Matchday 43 Derby Derby County 2:30 PM Brentford FC Brentford
Matchday 43 Middlesbrough Middlesbrough FC 5:00 PM Bristol City Bristol City
Matchday 43 Barnsley FC Barnsley FC 5:00 PM Wigan Athletic Wigan
Matchday 43 Preston NE Preston North End 5:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 43 Blackburn Blackburn Rovers 5:00 PM West Bromwich Albion West Brom
Matchday 43 Hull City Hull City 5:00 PM Millwall FC Millwall
Matchday 43
QPR Queens Park Rangers 5:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 27 A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:30 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 27 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 4:00 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 27 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 9:25 PM SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 12 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:00 PM JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 12 FC Flora FC Flora Tallinn 4:00 PM Paide Linnameeskond Paide
Matchday 12 Kuressaare FC Kuressaare 7:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 20 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 moved Galway United FC Galway United
Matchday 17 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) moved Garena Young Lions Young Lions
Matchday 40 Racing Racing Santander 6:00 PM SD Huesca SD Huesca
Matchday 40 UD Las Palmas UD Las Palmas 8:30 PM CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 40 Cádiz CF Cádiz CF 10:45 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 31 Belenenses SAD Belenenses SAD 9:15 PM Moreirense FC Moreirense
Matchday 33 Balikesirspor Balikesirspor 8:00 PM Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 23 Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 5:00 PM Kremin Kremenchuk Kremin
Matchday 23 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 5:00 PM Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Matchday 23 Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 6:00 PM Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Matchday 23 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 7:00 PM Ingulets Petrove Ingulets
Matchday 23 Chornomorets Chornomorets Odessa 7:30 PM Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 30 FC Chiasso FC Chiasso 7:15 PM SC Kriens SC Kriens
Matchday 30 FC Aarau FC Aarau 9:30 PM FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 29 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 6:00 PM FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 29 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 6:00 PM FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 29 SK Lisen SK Lisen 6:00 PM FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Matchday 29 Dukla Prague FK Dukla Prag 6:00 PM FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Matchday 29 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 6:00 PM FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 29 Vitkovice MFK Vitkovice 6:00 PM FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 29 Baník Sokolov FK Baník Sokolov 6:00 PM MFK Chrudim Chrudim
Matchday 29 FK Pardubice FK Pardubice 6:00 PM FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 30 Nyköbing FC Nyköbing FC 3:00 PM HB Köge HB Köge
Matchday 30 Kolding IF Kolding IF 5:00 PM Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 7 Haugesund FK Haugesund 7:00 PM Molde FK Molde FK
Matchday 7 Rosenborg BK Rosenborg BK 9:30 PM Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 1 Eidsvold Turn Fotball Eidsvold Turn Fotball 5:00 PM Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 1 IL Hödd IL Hödd 5:00 PM Moss FK Moss FK
Matchday 1 Fram Larvik Fram Larvik 5:00 PM Sotra SK Sotra SK
Matchday 1 Notodden Notodden FK 5:00 PM Baerum SK Baerum SK
Matchday 31 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:40 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 31 GKS Tychy GKS Tychy 4:10 PM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 31 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 6:40 PM Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 7 Hammarby Hammarby IF 4:00 PM IK Sirius Sirius
Matchday 7 Falkenberg Falkenbergs FF 4:00 PM Östersunds FK Östersund
Matchday 6 Jönköping Jönköpings Södra IF 6:30 PM Degerfors IF Degerfors
Matchday 6 Örgryte Örgryte IS 6:30 PM GIF Sundsvall GIF Sundsvall
final
Austria Vienna Austria Vienna 6:00 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 9 B.Binh Duong FC BECAMEX Binh Duong FC 1:00 PM HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 9 Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 2:00 PM Ho Chi Minh City FC HCM City
Matchday 9 VIETTEL FC VIETTEL FC 3:15 PM Hai Phong FC Hai Phong FC