Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 19/20
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
9 |
4 |
2 |
3 |
1.56 |
20:15 |
189 |
Away record |
8 |
3 |
- |
5 |
1.13 |
14:21 |
689 |
Overall balance |
17 |
7 |
2 |
8 |
1.35 |
34:36 |
424 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Sat Jul 20, 2019 |
3:00 PM |
A |
|
|
Olimp Khimki |
4-2-3-1 |
x |
2:3 |
Second Round |
Sun Jul 28, 2019 |
1:00 PM |
H |
|
|
Kolomna |
4-5-1 flat |
200 |
1:0 |
Third Round |
Mon Aug 5, 2019 |
6:00 PM |
A |
|
|
Murom |
4-4-1-1 |
2.080 |
2:3 |
Fourth Round |
Wed Aug 21, 2019 |
4:00 PM |
H |
|
|
Nizhny Novgorod |
4-4-2 double 6 |
700 |
0:3 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Tue Jul 16, 2019 |
3:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Saturn Ramenskoe (10.) |
4-2-3-1 |
300 |
8:2 |
2 |
Wed Jul 24, 2019 |
4:00 PM |
H |
(1.)
|
|
Zorkiy (13.) |
4-2-3-1 |
300 |
2:3 |
3 |
Thu Aug 1, 2019 |
5:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Sokol Saratov (7.) |
4-4-2 double 6 |
1.860 |
3:0 |
4 |
Fri Aug 9, 2019 |
4:30 PM |
H |
(11.)
|
|
Rotor 2 (14.) |
4-4-2 Diamond |
100 |
2:0 |
5 |
Thu Aug 15, 2019 |
4:30 PM |
H |
(6.)
|
|
Kvant Obninsk (13.) |
4-4-2 Diamond |
200 |
1:0 |
6 |
Sat Aug 24, 2019 |
12:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Strogino Moscow (6.) |
4-4-2 double 6 |
200 |
2:1 |
7 |
Fri Aug 30, 2019 |
3:00 PM |
A |
(3.)
|
|
Khimik-Arsenal (12.) |
4-4-2 double 6 |
900 |
2:1 |
8 |
Fri Sep 6, 2019 |
12:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Khimki 2 (7.) |
4-2-3-1 |
100 |
2:2 |
9 |
Sat Sep 14, 2019 |
4:00 PM |
A |
(5.)
|
|
FK Ryazan (3.) |
4-2-3-1 |
500 |
2:3 |
10 |
Sat Sep 21, 2019 |
1:00 PM |
H |
(4.)
|
|
M. Lipetsk (5.) |
4-2-3-1 |
200 |
1:1 |
11 |
Sat Sep 28, 2019 |
1:00 PM |
A |
(4.)
|
|
FK Kaluga (11.) |
4-4-2 Diamond |
850 |
1:2 |
12 |
Sat Oct 5, 2019 |
2:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Dinamo Bryansk (2.) |
4-2-3-1 |
200 |
2:3 |
13 |
Sat Oct 12, 2019 |
3:00 PM |
A |
(6.)
|
|
Salyut Belgorod (10.) |
4-4-2 Diamond |
500 |
3:0 |
14 |
Sat Oct 19, 2019 |
1:00 PM |
A |
(6.)
|
|
Zorkiy (5.) |
4-4-2 double 6 |
500 |
4:2 |
15 |
Sat Oct 26, 2019 |
12:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Sokol Saratov (3.) |
4-2-3-1 |
100 |
0:3 |
16 |
Sat Nov 2, 2019 |
12:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Rotor 2 (14.) |
4-4-2 double 6 |
155 |
4:1 |
17 |
Sat Nov 9, 2019 |
1:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Kvant Obninsk (13.) |
4-4-2 double 6 |
250 |
2:5 |