Tottenham | 3:1 | Leicester |
|
||||||||
Man City | 6:0 | Chelsea |
|
||||||||
CD Leganés | 3:0 | Real Betis |
|
||||||||
Valencia | 0:0 | Real Sociedad |
|
||||||||
Sevilla FC | 2:2 | SD Eibar | |||||||||
Athletic | 0:0 | Barcelona |
|
||||||||
Bologna | 1:1 | Genoa | |||||||||
Sampdoria | 0:1 | Frosinone | |||||||||
Atalanta BC | 2:1 | SPAL | |||||||||
Torino | 1:0 | Udinese Calcio | |||||||||
Sassuolo | 0:3 | Juventus |
|
||||||||
AC Milan | 3:0 | Cagliari Calcio | |||||||||
Montpellier | 2:2 | Monaco |
|
||||||||
FC Nantes | 2:4 | Nîmes Olympique | |||||||||
Toulouse | 1:1 | Stade Reims | |||||||||
Guingamp | 0:2 | LOSC Lille |
|
||||||||
Stade Rennais | 3:0 | Saint-Étienne | |||||||||
OGC Nice | 1:0 | Olympique Lyon |
|
||||||||
Werder Bremen | 4:0 | FC Augsburg |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 3:0 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Norwich | 3:0 | Ipswich | |||||||||
England U17 | 0:0 | Hungary U17 | |||||||||
Portugal U18 | 3:1 | Slovakia U18 | |||||||||
Czechia U16 | 4:2 | Belgium U16 | |||||||||
Poland U18 | 0:0 | Norway U18 | |||||||||
Colombia U20 | 0:0 | Uruguay U20 | |||||||||
Venezuela U20 | 0:3 | Ecuador U20 | |||||||||
FC Encamp | 1:2 | Sant Julia | |||||||||
Lusitanos | 1:2 | UE Santa Coloma | |||||||||
UE Engordany | 1:0 | IC d'Escaldes | |||||||||
Darmstadt 98 | 1:2 | Heidenheim |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 0:3 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 1:1 | Holstein Kiel |
|
||||||||
VfR Aalen | 1:2 | SV Meppen | |||||||||
E. Braunschweig | 2:3 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Westlandia | 1:0 | ADO '20 | |||||||||
HBS | 0:3 | OJC Rosmalen | |||||||||
JVC Cuijk | 1:2 | USV Hercules | |||||||||
Dongen | 2:2 | Blauw Geel '38 | |||||||||
OFC Oostzaan | 4:0 | VV Goes | |||||||||
SV Oss '20 | 0:1 | EVV Echt | |||||||||
HSC '21 | 4:1 | TEC | |||||||||
VV UNA | 3:1 | Quick '20 | |||||||||
D. Calarasi | 2:1 | Concordia | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 1:0 | Gaz Metan | |||||||||
CS U Craiova | 2:0 | CFR Cluj | |||||||||
Konyaspor U21 | 1:1 | Y. Malatya U21 | |||||||||
Galatasaray U21 | 2:1 | Trabzonspor U21 | |||||||||
Göztepe U21 | 2:2 | Alanyaspor U21 | |||||||||
Konyaspor | 1:1 | Y. Malatyaspor | |||||||||
Göztepe | 3:2 | Alanyaspor | |||||||||
Galatasaray | 3:1 | Trabzonspor |
|
||||||||
Fortuna Sittard | 4:1 | Excelsior | |||||||||
FC Emmen | 3:2 | ADO Den Haag | |||||||||
FC Groningen | 2:1 | Vitesse | |||||||||
FC Utrecht | 2:2 | PSV Eindhoven |
|
||||||||
Neuchâtel Xamax | 2:1 | FC Luzern |
|
||||||||
FC Sion | 2:2 | FC Lugano |
|
||||||||
FC Thun | 1:1 | BSC Young Boys |
|
||||||||
Fortuna Worm. | 4:3 | VV Hoogeveen | |||||||||
Be Quick 1887 | 5:0 | AWC | |||||||||
RKZVC | 4:2 | MSC Meppel | |||||||||
Alcides | 2:0 | Spcl. Silvolde | |||||||||
SDO Bussum | 3:1 | RKVV DEM | |||||||||
IFC Ambacht | 2:3 | Leonidas | |||||||||
De Meern | 3:2 | RKSV Minor | |||||||||
RKSV Halsteren | 3:1 | Alphense Boys | |||||||||
Baronie | 4:2 | RKSV Nuenen | |||||||||
RKAVV | 0:2 | Groene Ster | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 3:2 | Aris U19 | |||||||||
PAOK U19 | 2:0 | Olympiacos U19 | |||||||||
Atromitos U19 | 3:0 | Levadiakos U19 | |||||||||
PAS U19 | 3:2 | PAO U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | 2:0 | AE Larisa U19 | |||||||||
Panionios U19 | 0:0 | Apollon U19 | |||||||||
PAE Chania | 4:1 | AE Sparti | |||||||||
Eginiakos | 0:0 | Panachaiki | |||||||||
AOK Kerkyra | 1:2 | Ap. Larisas | |||||||||
PASA Irodotos | 1:1 | Iraklis | |||||||||
AE Karaiskakis | 0:1 | Volos NPS | |||||||||
Aittitos Spaton | 0:0 | Platanias | |||||||||
AEK Athens | 1:0 | OFI Crete FC | |||||||||
Atromitos | 1:0 | APO Levadiakos | |||||||||
PAOK Salonika | 3:1 | Olympiacos | |||||||||
Cercle Brugge | 2:2 | Club Brugge |
|
||||||||
RSC Anderlecht | 0:0 | Zulte Waregem | |||||||||
KAA Gent | 1:2 | Mouscron | |||||||||
RFC Lüttich | 3:0 | KMSK Deinze | |||||||||
FC Knokke | 0:2 | RWDM | |||||||||
Francs Borains | 1:2 | URSL Visé | |||||||||
FC Ans | 2:2 | UR La Louvière | |||||||||
RRC Hamoir | 1:1 | Walhain | |||||||||
Beerschot V.A. | 3:1 | Union SG | |||||||||
Sparta Prague | 1:0 | Bohemians 1905 | |||||||||
Hobro IK | 0:0 | AC Horsens | |||||||||
Aalborg BK | 0:3 | Randers FC | |||||||||
Nordsjaelland | 3:3 | Bröndby IF | |||||||||
FC Copenhagen | 6:1 | Odense BK | |||||||||
Inker | 0:3 | HNK Rijeka | |||||||||
Hajduk Split | 2:1 | NK Lokomotiva | |||||||||
MYPA | 1:4 | MuSa | |||||||||
IFK Mariehamn | 1:0 | FC Lahti | |||||||||
PK-35 U19 | 2:2 | KuPS U19 | |||||||||
MP U19 | 0:2 | Reipas U19 | |||||||||
JanPa U19 | 0:6 | Ilves U19 | |||||||||
RiPS U19 | 0:3 | TPV U19 | |||||||||
Arka Gdynia | 1:2 | Korona Kielce | |||||||||
Wisla Plock | 0:1 | Legia Warszawa |
|
||||||||
OT Bremen | 3:1 | DJK Blumenthal | |||||||||
VfB Homberg | 0:1 | Wuppertaler SV | |||||||||
Gimnasia (J) | 1:2 | Nueva Chicago | |||||||||
Arsenal Sarandí | 2:0 | Olimpo | |||||||||
Platense | 3:1 | Almagro | |||||||||
CA Temperley | 2:1 | Sarmiento Junin | |||||||||
Instituto AC | 0:1 | Brown (Adrogué) | |||||||||
Godoy Cruz | 3:2 | San Martín (T) | |||||||||
Newell's | 0:0 | Rosario Central |
|
||||||||
River Plate | 2:0 | Racing Club |
|
||||||||
Querétaro FC | 0:2 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Monterrey | 4:0 | Lobos BUAP | |||||||||
América | 0:3 | León | |||||||||
Pachuca | 2:0 | Morelia | |||||||||
Necaxa | 3:3 | Chivas |
|
||||||||
Toluca | 1:1 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
Santa Tecla | 1:1 | Chalatenango | |||||||||
Sonsonate | 4:3 | FAS | |||||||||
Pasaquina | 1:0 | L.A. Firpo | |||||||||
CD Águila | 1:0 | Limeño | |||||||||
CD Audaz | 0:1 | Alianza FC | |||||||||
Envigado | 1:0 | Alianza FC | |||||||||
Indep. Santa Fe | 0:1 | Deportes Tolima | |||||||||
Indep. Medellín | 1:1 | Union Magdalena | |||||||||
CD La Equidad | 0:0 | Deportivo Cali | |||||||||
The Strongest | 5:0 | Sport Boys | |||||||||
Always Ready | 3:0 | Club Blooming | |||||||||
Aurora | 0:0 | Nacional Potosí | |||||||||
Oriente P. | 2:0 | Wilstermann | |||||||||
Quindío | 4:1 | Bogotá FC | |||||||||
Orsomarso SC | 2:2 | Uni. Popayán | |||||||||
Zacatepec | 1:0 | Celaya | |||||||||
Cafetaleros | 2:0 | Oaxaca | |||||||||
FC Juárez | 0:1 | Venados FC | |||||||||
Cimarrones | 0:0 | Min. Zacatecas | |||||||||
Melbourne | 1:2 | Perth Glory | |||||||||
FC Luftëtari | 0:0 | Flamurtari FC | |||||||||
FK Kukësi | 0:1 | KF Tirana | |||||||||
KF Teuta | 0:0 | FC Kamza | |||||||||
Llaneros EF | 3:3 | Mineros | |||||||||
Dep. La Guaira | 1:0 | Dep. Anzoátegui | |||||||||
Táchira | 2:1 | Caracas FC | |||||||||
Puerto Cabello | 1:1 | Trujillanos | |||||||||
Al-Ain FC | 1:0 | Al-Wahda | |||||||||
Wadi Degla | 1:3 | Ittihad Alex | |||||||||
Ittihad Tanger | 3:2 | Mouloudia | |||||||||
Cardiff Met | 3:0 | Cefn Druids | |||||||||
Novorizontino | 1:0 | Corinthians |
|
||||||||
América-MG | 3:1 | UR Trabalhadore | |||||||||
Boa Esporte | 1:0 | Tombense | |||||||||
Villa Nova | 3:1 | Patrocinense | |||||||||
Cruzeiro | 3:0 | Tupynambás | |||||||||
Celtic | 5:0 | St. Johnstone | |||||||||
Heart of Midl. | 4:0 | Auchinleck | |||||||||
Aberdeen FC | 4:1 | Queen o. t. S. | |||||||||
Juventude | 1:2 | Internacional |
|
||||||||
Brasil Pelotas | 1:3 | Aimoré | |||||||||
Grêmio | 6:0 | Avenida | |||||||||
Maranhão | 4:0 | Santa Quitéria | |||||||||
Sol de América | 0:1 | Olimpia | |||||||||
CD Santaní | 1:2 | Nacional | |||||||||
Keflavík | 2:0 | Haukar | |||||||||
Team Wellington | 3:1 | Eastern Suburbs | |||||||||
Auckland City | 2:1 | Phoenix Res. | |||||||||
Hamilton W. | 2:4 | Canterbury Utd. | |||||||||
Army Utd. | 3:1 | Air Force | |||||||||
Udon Thani FC | 1:0 | Chiangmai Utd. | |||||||||
Ayutthaya Utd. | 1:2 | Nongbua FC | |||||||||
Navy FC | 0:1 | Samut Sakhon C. | |||||||||
FELDA United | 1:1 | Perak II | |||||||||
Livorno | 2:0 | Cosenza | |||||||||
Foggia | 1:1 | Pescara | |||||||||
Hellas Verona | 1:1 | Crotone | |||||||||
V. Francavilla | 3:0 | Matera | |||||||||
Catanzaro | 4:1 | Paganese | |||||||||
Rieti | 0:0 | Sicula Leonzio | |||||||||
Bisceglie | 0:0 | Trapani | |||||||||
Monopoli | 0:2 | Viterbese | |||||||||
Catania | 3:0 | Casertana | |||||||||
Potenza | 0:0 | Rende | |||||||||
Cavese | 0:0 | Vibonese | |||||||||
Usak Spor | 0:0 | Sakaryaspor | |||||||||
Nigde Anadolu | 5:1 | Manisaspor | |||||||||
Bayrampasa | 0:1 | Ankara Demir | |||||||||
GMG Kastamonu | 0:1 | Inegölspor | |||||||||
Hacettepe | 1:1 | Amed SK | |||||||||
Bodrum FK | 3:0 | Gaziantepspor | |||||||||
Samsunspor | 1:0 | Eyüpspor | |||||||||
Alcorcón | 1:2 | Cádiz CF |
|
||||||||
Albacete | 2:0 | RCD Mallorca | |||||||||
UD Almería | 1:0 | CD Numancia | |||||||||
Granada CF | 0:1 | Dep. La Coruña | |||||||||
Málaga CF | 0:0 | UD Las Palmas | |||||||||
Le Havre U19 | 1:1 | Amiens SC U19 | |||||||||
USM Saran U19 | 0:1 | LOSC Lille U19 | |||||||||
Entente SSG U19 | 0:3 | VAFC U19 | |||||||||
Boulogne U19 | 4:0 | QRM U19 | |||||||||
Orléans U19 | 0:1 | Paris SG U19 | |||||||||
SM Caen U19 | 3:1 | Dunkerque U19 | |||||||||
CO Avallonnais | 1:1 | FC Gueugnon | |||||||||
US La Charité | 1:1 | Jura Dolois | |||||||||
Rodez AF B | 2:1 | FC Blagnac | |||||||||
AS Beauvais | 2:2 | FC Chambly B | |||||||||
Barœul | 2:4 | Amiens SC B | |||||||||
Estoril Praia | 2:0 | Cova Piedade | |||||||||
Paços Ferreira | 1:0 | Varzim | |||||||||
Oliveirense | 3:2 | Mafra | |||||||||
Arouca | 2:1 | Famalicão | |||||||||
SC Braga | 2:1 | Chaves | |||||||||
Boavista | 1:0 | Santa Clara | |||||||||
Benfica | 10:0 | Nacional | |||||||||
Feirense | 1:3 | Sporting CP |
|
||||||||
Balikesirspor | 3:1 | Elazigspor |
|
||||||||
Boluspor | 1:1 | Afyonspor | |||||||||
Adanaspor | 2:3 | Altay SK | |||||||||
Istanbulspor | 2:0 | Adana Demirspor | |||||||||
Denizlispor | 1:0 | Altinordu | |||||||||
FC Chiasso | 2:1 | Servette FC |
|
||||||||
FC Wil 1900 | 1:1 | FC Schaffhausen | |||||||||
Syrianska U21 | 1:13 | Djurgården U21 | |||||||||
Hapoel Hadera | 0:4 | Bnei Yehuda | |||||||||
B. Jerusalem | 1:1 | Maccabi Haifa | |||||||||
Yomra Spor | 0:0 | Gebzespor | |||||||||
Batman Petrol | 0:3 | Ergene Velimese | |||||||||
Iskenderunspor | 3:2 | Karaköprü Bld | |||||||||
Artvin Hopaspor | 1:0 | Kozan Spor FK | |||||||||
Nazilli Bld. | 2:1 | Bucaspor 1928 | |||||||||
Körfez SK | 0:4 | Nevsehir Bld | |||||||||
Oviedo Vetusta | 1:1 | Real Unión | |||||||||
UD Logroñés | 1:1 | Calahorra | |||||||||
CD Mirandés | 1:0 | UP Langreo | |||||||||
CD Izarra | 1:1 | SCD Durango | |||||||||
Racing | 4:0 | CD Vitoria | |||||||||
U. Fürstenwalde | 1:0 | Budissa Bautzen | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 0:2 | G. Halberstadt | |||||||||
Central Sports | 3:2 | Henderson Eels | |||||||||
Lae City FC | 3:3 | AS Tefana | |||||||||
FC Morobe W. | 0:5 | Lautoka FC | |||||||||
Malampa RFC | 0:5 | Hienghene Sport | |||||||||
Antigua GFC | 2:2 | Chiantla | |||||||||
Guastatoya | 0:0 | Comunicaciones | |||||||||
Mount Pleasant | 2:1 | Dunbeholden FC | |||||||||
Montego Bay Utd | 3:3 | Harbour View FC | |||||||||
Portmore United | 1:0 | Cavalier FC | |||||||||
UWI FC | 2:2 | Reno FC | |||||||||
Santos FC | 0:1 | Pérez Zeledón | |||||||||
Saprissa | 0:0 | LD Alajuelense | |||||||||
AD Carmelita | 0:3 | Cartaginés | |||||||||
Limón FC | 0:2 | Grecia | |||||||||
Tauro FC | 0:1 | Alianza FC | |||||||||
Real España | 1:1 | Marathón | |||||||||
Platense FC | 0:1 | Lobos UPNFM | |||||||||
Real de Minas | 3:0 | Honduras Progr. | |||||||||
CDS Vida | 1:1 | Juticalpa | |||||||||
FC Motagua | 1:1 | CD Olimpia | |||||||||
HEBC Hamburg | 2:3 | TuS Osdorf | |||||||||
SC Condor | 2:2 | SV Curslack-N. | |||||||||
TuS Dassendorf | 1:4 | Altona 93 | |||||||||
Niendorfer TSV | 3:1 | VfL Pinneberg | |||||||||
Teutonia 05 | 1:2 | Barmbek-U. | |||||||||
TSV Sasel | 2:1 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
ASC 09 Dortmund | 4:0 | TuS Ennepetal | |||||||||
Eintr. Rheine | 0:4 | Schalke 04 II | |||||||||
1.FC Gievenbeck | 1:3 | SC Paderborn II | |||||||||
Westfalia Herne | 4:4 | TuS Haltern | |||||||||
RB Leipzig U19 | 5:1 | CZ Jena U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 1:0 | St. Pauli U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 3:2 | Magdeburg U19 | |||||||||
U. Berlin U19 | 2:2 | TSV Havelse U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 2:1 | Osnabrück U19 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 3:0 | RW Essen U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 0:1 | B. Dortmund U19 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 1:1 | M'gladbach U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 2:0 | SV Rödingh. U19 | |||||||||
Düsseldorf U19 | 1:1 | Duisburg U19 | |||||||||
Karlsruhe U19 | 0:2 | Nürnberg U19 | |||||||||
Mainz 05 U19 | 1:0 | K'lautern U19 | |||||||||
FC Augsburg U19 | 1:0 | St. Kickers U19 | |||||||||
EN Paralimniou | 0:2 | APOEL Nicosia | |||||||||
Omonia Nikosia | 2:2 | Doxa Katokopias | |||||||||
AEK Larnaca | 2:0 | Alki Oroklini | |||||||||
San Giovanni | 0:0 | Virtus | |||||||||
Tre Penne | 5:2 | Cailungo | |||||||||
Juvenes-Dogana | 3:1 | Cosmos | |||||||||
Barcelona SC | 5:2 | CD El Nacional | |||||||||
Dep. Cuenca | 3:2 | Independiente | |||||||||
SD Aucas | 0:2 | CS Emelec | |||||||||
Eastern Dist. | 1:1 | Citizen | |||||||||
Leaper | 0:10 | Happy Valley | |||||||||
Wong Tai Sin | 2:1 | RCFC | |||||||||
Mutual | 0:7 | Rangers | |||||||||
Shatin | 0:3 | Wing Yee | |||||||||
Double Flower | 0:6 | HKFC | |||||||||
Fu Moon | 0:1 | Kwun Tong | |||||||||
Sun Hei | 3:3 | Lucky Mile | |||||||||
Kwong Wah | 3:1 | Tuen Mun | |||||||||
North District | 3:1 | Yau Tsim Mong | |||||||||
Kowloon City | 2:0 | Tung Sing | |||||||||
Sham Shui Po | 2:0 | Supreme | |||||||||
Hoi King | 2:6 | Lee Man | |||||||||
Yuen Long | 2:1 | Tai Po | |||||||||
King Fung | 0:0 | Eastern | |||||||||
Neftchi Baku | 2:0 | Shamakhi | |||||||||
FK Sabail | 0:2 | Zira FC | |||||||||
Leo FC | 1:0 | FC Hound Dogs | |||||||||
Red Imps Res | 5:0 | Mons Calpe Res | |||||||||
Boca Gibraltar | 2:5 | Bruno's Magpies | |||||||||
Napoli U19 | 3:2 | Palermo U19 | |||||||||
Torino U19 | 1:2 | Fiorentina U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 4:1 | Udinese U19 | |||||||||
AFC Amsterdam | 0:0 | Koninklijke HFC | |||||||||
Lazio U17 | 0:0 | Fiorentina U17 | |||||||||
Sassuolo U17 | 0:1 | Juventus U17 | |||||||||
Empoli U17 | 2:2 | Parma U17 | |||||||||
Torino U17 | 5:0 | Spezia U17 | |||||||||
Cremonese U17 | 1:1 | Livorno U17 | |||||||||
Genoa U17 | 1:2 | Sampdoria U17 | |||||||||
Venezia U17 | 2:1 | Cagliari U17 | |||||||||
Inter U17 | 0:3 | Cittadella U17 | |||||||||
Padova U17 | 2:0 | Udinese U17 | |||||||||
Hellas U17 | 3:3 | Atalanta U17 | |||||||||
Brescia U17 | 3:3 | Milan U17 | |||||||||
Bologna U17 | 1:1 | SPAL U17 | |||||||||
Lecce U17 | 1:2 | Ascoli U17 | |||||||||
Foggia U17 | 2:1 | Palermo U17 | |||||||||
Benevento U17 | 5:3 | Cosenza U17 | |||||||||
Napoli U17 | 0:0 | Pescara U17 | |||||||||
Salernitana U17 | 2:3 | Perugia U17 | |||||||||
Lavagnese | 0:1 | Arconatese | |||||||||
Casale | 1:2 | Bra | |||||||||
Caratese | 1:2 | Lecco | |||||||||
Borgaro | 0:1 | Ligorna | |||||||||
Fezzanese | 0:0 | Sestri Levante | |||||||||
Pro Dronero | 0:0 | Stresa Vergante | |||||||||
Chieri | 3:2 | Sanremese | |||||||||
Savona | 1:2 | Milano City | |||||||||
Clodiense | 3:1 | Monte Prodeco | |||||||||
Adriese 1906 | 2:0 | Campodarsego | |||||||||
Chions | 1:1 | Cartigliano | |||||||||
Delta PT | 0:1 | Cjarlins Muzane | |||||||||
Virtus Bolzano | 2:1 | Sandonà | |||||||||
Arzignano | 4:0 | St. Georgen | |||||||||
Este | 1:1 | Trento | |||||||||
Foll. Gavorrano | 1:0 | Ponsacco | |||||||||
Pianese | 1:2 | Prato | |||||||||
Bastia | 1:0 | Sangiovannese | |||||||||
Viareggio | 2:3 | Tuttocuoio | |||||||||
Giulianova | 2:2 | Forlì | |||||||||
Agnonese | 1:1 | Francavilla | |||||||||
Vastese | 0:2 | Jesina | |||||||||
Avezzano | 0:1 | Matelica | |||||||||
Montegiorgio | 0:0 | Recanatese | |||||||||
Castelfidardo | 1:1 | Sangiustese | |||||||||
Pineto | 2:1 | Savignanese | |||||||||
Flaminia | 1:2 | Anagni | |||||||||
Aprilia | 1:1 | Latina Calcio | |||||||||
Ostiamare | 3:3 | Lupa Roma | |||||||||
Bari | 3:1 | Marsala | |||||||||
ACR Messina | 5:2 | Turris | |||||||||
Cittanovese | 1:0 | Igea Virtus | |||||||||
Nocerina | 1:2 | Gela | |||||||||
Portici | 1:1 | Palmese | |||||||||
Roccella | 1:1 | Castrovillari | |||||||||
Troina | 0:0 | FC Messina | |||||||||
Rotonda | 2:1 | Locri | |||||||||
Sancataldese | 3:4 | Acireale | |||||||||
Hibernians FC | 1:0 | Gzira Utd. | |||||||||
Birkirkara FC | 0:0 | Floriana | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 0:2 | Pembroke | |||||||||
Qrendi FC | 1:4 | Sirens FC | |||||||||
Lija Athletic | 2:0 | San Gwann FC | |||||||||
Nasinu FC | 2:0 | Labasa FC | |||||||||
Suva FA | 0:1 | Ba FC | |||||||||
Tavua FC | 2:0 | Rewa FA | |||||||||
Machine Sazi | 1:0 | Sanat Naft | |||||||||
Foolad | 2:1 | Persepolis | |||||||||
Shahr Khodrou | 1:0 | Esteghlal Khz. | |||||||||
FC Nassaji M. | 1:1 | Tractor | |||||||||
Sepahan | 3:0 | Sepidrood | |||||||||
Toluca U20 | 1:0 | Cruz Azul U20 | |||||||||
Santos U20 | 3:1 | Tijuana U20 | |||||||||
Baroka FC | 2:2 | Royal AM | |||||||||
Golden Arrows | 2:3 | SuperSport Utd. | |||||||||
Portugal U17 | 1:2 | Netherlands U17 | |||||||||
Spain U17 | 1:0 | Germany U17 | |||||||||
FC Pune City | 2:2 | ATK | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match